Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szoboszlón vannak igényes...

Szoboszlón vannak igényes fizetős lányok?

Figyelt kérdés
Első szexuális aktushoz kellene.
2013. dec. 25. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Büszkeség nuku?
2013. dec. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát elég kevés lány fizetne ilyenért
2013. dec. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kérlek, minden fizetős lány igényes. Ne ítélkezz! Különben is, ma már sok mindent tudnak gyógyítani. ESZEDBE NE JUSSON ÖRÖMLÁNYHOZ MENNI!!!!
2013. dec. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Később bánni fogod, és hidd el, nem lesz nagy élmény. Az első szex nem zökkenőmentes, egyedül a partnered iránt érzett szeretet teszi emlékezetessé... Tartsd meg a szüzességed egy olyan lánynak, akit szeretsz, hidd el, megéri!
2013. dec. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz szépen.Na és mi van a csak szex és más semmi felfogással.Én is úgy gondolom hogy az első attól szép hogy két ember érzelmi téren egymásra talál és a testiséggel megkoronázzák a dolgot.Ez így szép szép de akkor is csak szex a testi vágyak kielégítése.Különbség van a dugás és a szeetkezés között szerintem.Azért gondolkodom egy fizetősben mert már rég meg kellett volna tapasztalnom az élményt eztán talán könnyebben nyitnék a lányok felé.Nem görcsölnék azon hogy minden szép és jó csak mi lesz amikor lesajnál mikor kiderül hogy azt se tudom mi merre hány méter ezért inkább el is kerülöm a lányt.
2013. dec. 25. 04:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy olyan kapcsolatnak, -ami eljut a szeretkezésig- már érettnek kellene lennie annyira, hogy a partnered elfogadja a szüzességed.


Az ilyen "elhagyott, mert szűz vagyok" sztorikban egy bökkenő van; a kapcsolat alapból halálra volt ítélve. Ha valaki szeret, akkor szűzen is szeretni fog (mintha ez egy hátrány volna?! ##wtf is wrong with the world?)

2013. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!