Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Menyi az eséje, hogy egy...

Menyi az eséje, hogy egy romantikus-szerelmes típusú srác beleszeret egy fizetős örömlányba? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 22 évesen még nem volt barátnőm, hiába udvarolgattam nekik, küzdöttem értük, mind csak barátként tekintettek rám, még csak ágyba sem tudtam bújni velük.

Szal´ még szűz vagyok. Ugye arra vártam hogy majd találok egy aranyos kiscsajt, akit majd ˝kényeztethetek˝ és ő is engemet majd. De sajna nem volt ilyen kegyes a sors velem, meg elegem is lett ebből a várakozásból, szal´ arra gondoltam, hogy elmegyek egy prostihoz, és elvetetem vele a szüzességem, csak attól félek hogy hátha beleszeretnék.

22f


2013. ápr. 13. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sanszos, hogy beleszeretsz, úgy hogy szerintem ha eddig kitartottál, akkor tarts ki továbbra is és ne filozofálj azon, hogy elmenj..
2013. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

És amúgy szerinted mi lenne jobb attól, ha egy k.rvát megfektetnél? Ettől önmagában nem leszel sikeresebb a lányoknál, sőt én pl. rosszul lennék a tudattól, nálam kizáró ok, ha a pasi egy prostival feküdt le.

Inkább rá kell jönnöd, mi az ami miatt barátként tekintenek rád, és ezen változtass. Gondolom jó fej lehetsz és nem is lehetsz vállalhatatlanul csúnya, ha barátkoznak veled, csak szerintem rosszul kezdeményezel, és nekik is az jön le hogy csak haverkodni akarsz.

2013. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Én is voltam a te helyzetedben. Igaz én nem mentem el k*rvához. De mégis ezt ajánlom.


Mielőtt elmész gondold át: miért kéne neked bárki is akit szerethetnél?

Ne b.uziskodj már!


Találj egy hobbit, ha szeretni akarsz valakit vegyél egy kutyát, vagy macskát. ŐK meghálálják a szeretetet, és olyan szeretetet kapsz tőlük, amit senki mástól nem kapnál.


És menj el prostihoz kizárólag a szex miatt. NE tartogasd magad senkinek, mert már így is elég visszataszító vagy a lányoknak a szüzesség miatt. És ez csak rosszabbodik napról napra.


Ess át rajta minél hamarabb. Ha van rá kereted havonta látogass meg egy örömlányt, hogy megtudd milyen is a szex.


A lányoknak meg majd úgy kell ezt tálalni, hogy kalandok voltak. (fizetős részét kihagyod természetesen, arról nem kell tudniuk)


Így működnek a dolgok.

2013. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mielőtt elmész gondold át: miért kéne neked bárki is akit szerethetnél?

Ne b.uziskodj már!"


Úristen... :D Igen, egy macska tök ugyanaz mintha lenne egy párja :D (Amúgy a kutyát megértem hogy meghálálja a szeretetet, de a macska nagyon nem.. nekem van 3 cicám, szeretgetem őket, ők meg utálnak engem, ennyit a macskák hálájáról :DDDD )

Amúgy meg nem minden csajt taszít a szüzesség. Akit meg igen, azt is azért, mert akkor nem tudja a pasi hogy hogyan kell jól csinálni.. Na már most attól nem fogja tudni, hogy elmegy néha prostihoz...

Hiába próbálod bemagyarázni a kérdezőnek hogy milyen frankó lesz egyedül, az ember társas lény, szar érzés egyedül megöregedni...

És annyit teszek hozzá az előbbi komentemhez, hogy számomra az is rohadt taszító, ha a pasinak sok "kalandja" volt...

Szóval lehet hogy a te elvarázsolt nőgyűlölő világodban így működnek a dolgok, de nem mindenki ilyen...

19/L

2013. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még valaki: attól hogy téged nagyon átb.ott egy lány, nem kell egyből hirdetni az igét hogy milyen überkirályság örökre magányosnak lenni :D
2013. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mennyire gáz az a felfogás.. és ha én úgy tálalok neked vmit, hogy igen, volt 5-6 "kalandom"?:D a fizetős részét nyilvánvalóan kihagyom, mert a lányoknak nincs szükségük arra, h fizessenek a szexért. h esne? biztos elfogadnád, mi?:D hahaha.. majd épp..
2013. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mocskos( ¯(∞)¯ válasza:
Van igyenes örömlány is? :-)
2013. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mocskos( ¯(∞)¯ válasza:
Van ingyenes örömlány is? :-)
2013. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

4es: lehet, hogy igazad van. Én kutyás vagyok, csak lakásba könnyebb macskát tartani, ezért ajánlottam azt neki.


Párkapcsolatról meg: sosem lehet senkiben sem megbízni teljes mértékben. Jobb ha szoktatja magát a gondolathoz.

Magamról tudom, hogy megbízható vagyok, és megértő. De a világ olyanná formált, hogy csak magamra számíthatok.

És ez egy párkapcsolatnál is így lenne. Elvégre férfi vagyok, minek támaszkodjak másra?


Igen, nem túl jó érzés egyedül megöregedni. De a nem túl jóképű pasiknak, és a "jófiúknak" ez jutott. Ha nem tud beletörődni, tönkre fogja magát tenni. Annyit meg nem ér az egész, higgy nekem.


u.i.: nem én élek elvarázsolt világban, csak van szemem, és van eszem, hogy le vonjak tapasztalatokat dolgokból.


A mai fiatalok között nincs olyan nő, akiről te beszélsz. Ha van, akkor már elkelt, pont azért, mert drága kincs.

2013. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Igen, nem túl jó érzés egyedül megöregedni. De a nem túl jóképű pasiknak, és a "jófiúknak" ez jutott."

Ez butaság! :D A tizenéves csajok nagyrészét ugyan a rosszfiúk vonzzák, de egyrészt van kivétel, másrészt később mikor már érettebbek és ideje a családalapításnak, ők is inkább a megbízhatóbb férfiakat kezdik keresni szerintem.

19 vagyok, a barátom pedig nem pénzes, és tipikus "jófiú", és nem csúnya, de nem az a ma menő páwa divatb.zi, és pont ez tetszik benne, és én így szeretem. :) Szóval nem minden nő reménytelen, bár én is látom hogy sok a buta liba, akiknek csak az számít hogy milyen frizurája van a pasinak, meg mennyi pénze... Az ilyenekre valóban nem éri meg időt és figyelmet fordítani, viszont vannak lányok akik bármit megadnának egy normális pasiért, mert a fiúk nagyrésze meg sötét divatmajom lett, akiknek nagy a pofájuk a semmire...

Szóval mindkét nemben vannak idióták, de rendesek is. Csak meg kell találni a normálisakat.

19/L

2013. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!