Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az baj ha előbb a szex történi...

Az baj ha előbb a szex történik még és csak később utána van petting?

Figyelt kérdés
én még tapasztalatlan vagyok és a szex jobban izgat mint a petting. Egy tapasztalt pasinak mennyire fontos pl az orál?
2013. dec. 25. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Na gyere :) Gyere hozzám csárdást járni megtanítlak furulyálni! :)
2013. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fontos. az is szex


de felcserélhető a sorrend

2013. dec. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

He?! Jó lenne megtanulni a fogalmakat...

Ha szárazon próbálod betolni a szerszámot irtó fájdalmat fogsz átélni. Ami azt illeti nem csak te hanem a másik fél is. Ha viszont már nedvesítő mozdulatokat tesztek az már a petting része... Ergó nélküle max síkosítóval lehetne, de úgy meg a vágy nem feltétlenül lesz meg... Szóval minek kihagyni?

2013. dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy lenne felcserélhető a sorrend?


Ha semmi petting nincs előjáték gyanánt a szex előtt, akkor a nő mitől izguljon fel?


Vagy betolod neki szárazon? Kit érdekel, hogy fájni fog neki, kidörzsöli... de még téged is... ://


Az orál egyénfüggő... számomra a szex fontos része, de nem mindenkinek az... mondjuk a többségnek igen!


De előjáték kell... kivéve ha már a tekintetedtől tocsog...

2013. dec. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező csaj..
2013. dec. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!