Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt egy pasival már csók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy pasival már csók, meg petting, de utána vége lett a kapcsolatnak?!

Figyelt kérdés
De nagyon szeretnék vele lefeküdni,(még mindig),van esély rá hogy ő is még mindig szeretné és megtörténik? (Pár hónap telt el)Akkoriban eszméletlenül kívántuk egymást,de nem jött össze sajnos.
2009. okt. 3. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:

volt :D


aztán közöltem vele h én elsőre nem fekszek le vele...erre hozzám se szólt, haverjától tudtam meg hogy visz minekt haza....


utána ráirtam msn en,..semmi...teloja meg elveszett állitolag...:D:D


azóta meguáltam...na de volt...attól még Neked összejöhet...ez bunkó volt..

2009. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kolosszus22 ***** válasza:
Van rá esély nem is kevés, kivéve, ha azóta a srácnak már van valami komolyabb kapcsolata. Hozd a tudtára valahogy, hogy mit is szeretnél.
2009. okt. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak a büszkeségem tart vissza.Mert akkoriban én küldtem el.Összevesztünk valamin.
2009. okt. 5. 13:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze, előfordul az ilyesmi. Örülj neki, hogy nem feküdtél le vele, hogy azt nem mondhatja el magáról, hogy megvoltál neki.

Arra minidg van esély, hoyg a szex megtörténjen, ezt nem nehéz kiváltani egy pasiból általában. Az már keményebb dió, hogy TÉGED is akarjon. Márpedig én enélkül nem javasolnám a szexet, mert ha pillanatnyilag jó is, megalázod vele magad.

2009. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen, persze. Velem pont ez történt... Nyáron jártam egy fiúval, volt petting, egyszer majdnem le is feküdtünk, de valami miatt nem jött össze. Suli elején pedig szakítottunk. Azóta is kívánom, és vissza szeretném kapni, mert amíg jártunk nem éreztem, hogy szeretem, viszont most egyre inkább.
2009. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de hogyan közeledjek felé? Félek h kiröhög...mit akarok már 2 hónap után :S
2009. okt. 5. 17:26
 7/9 A kérdező kommentje:

sőt,van az már 3 is,ha igy utánaszámolok

lehet h ő már túlvan rajtam,nem?

2009. okt. 5. 17:27
 8/9 anonim ***** válasza:

hát

hivd fel..vagy keresd meg valahogy és mondd meg neki, hogy tévedtél. ezt nem lehet szebben..

2009. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja...meg ha van vkije v mást akar azt ugyis megmondja
2009. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!