Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon sokáig vártam a nagy...

Nagyon sokáig vártam a nagy szerelemre, meg is találtam, de egy idő után sajnos elküldött a lány a fenébe. Ilyen helyzetben lefeküdnétek egy olyan lánnyal, akibe nem vagytok szerelmesek, csak vonzódtok hozzá? Vagy megint inkább várnátok?

Figyelt kérdés
Most egy kicsit elegem is lett a szerelem-üzletből, az az igazság.
2013. dec. 26. 19:56
 1/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Menj és éld ki magad.
2013. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Segít felejteni.
2013. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem becsüld meg az ilyet is. ha van valakid, akihez vonzódsz és jó vele a szex és ha nem is vagy szerelmes, de barátok vagytok, az nekem már tökéletes lenne:) nekem is elegem van a szerelemből már, mert a lányok csak hülyítenek legtöbbször... 22f
2013. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
engem már a 4. bnöm lett lapátra kb mindegxiknél úgy voltam h ő az igazi persze várok de az összes csak hitegetett emiatt vok még 18 évesen mindig szűz most már az eső adandó nőt aki lenne megdönteném talán szilveszterkor össze is jön :D de ha nem előbb utóbb tuti nem éri meg várni
2013. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nem mondod :D ***** válasza:
Hát én le...nekem krvára elegem lett a szerelemből :D
2013. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Élj !!!
2013. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!