Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves vagyok, a barátom is....

16 éves vagyok, a barátom is. Legszívesebben most is vele szeretkeznék, de visszatart, hogy ilyen fiatalok vagyunk. Ilyen korban szerintetek mennyi idő alatt lehet erre felkészülni testileg-lelkileg? Egyéb tanácsok?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja járunk. Előre is köszönöm!:)
2013. dec. 30. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapja jártok akkor még ne:D
2013. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne erőltessétek, majd jön az magától
2013. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
1 hónap után még ne! Majd később! Kezdjétek pettinggel! Utána egy idő után jöhet a szeretkezés! Ismerjétek meg egymást!
2013. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szerintem se feküdjetek le egymással még,hanem élvezzétek ki a szex előtti időt.ne siessetek,ennyi idős voltam én is,mikor elkezdtünk pettingelni a barátommal és életem legjobb egy éve volt. Egy évig mindent csináltunk, csak épp be nem dugta a hajómba a kapitányát (hogy így fogalmazzak):)

Szerintem az a legizgisebb,hogy most mindent megtudtok mutogatni egymásnak, fel tudjátok fedezni a legérzékenyebb pontokat. Ne siessétek el!

Na meg persze ezt vele is meg kell beszélned,mert általában a fiúk félénkebbek és pici bátorítás kell még a levetkőzéshez is....ha csak játszadoztok egymással,akkor a főatrakció előtt egy kis önbizalmat is kap :)

2013. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-3hónap.
2013. dec. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem attol függ hogy mennyi ideje vagytok együtt. Atool függ mennyire mennyire hangolodtok egymásra ezidő alatt. És az is lehet h egy jo szex megerősíti a kapcsolatot de lehet h tönkreteszi. Ezt csak ti érezzétek!
2013. dec. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 év alatt se elhet kiismerni 1 embert, nemhogy 1 hónap alatt. gondolom előtte se ismerted régóta, és en mnaponta tlaálkoztatok.
2014. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De igen, utolsó válaszoló, egész jó barátok voltunk, csak nem akart az akkori barátom és közém állni.
2014. jan. 1. 19:28
 9/9 anonim ***** válasza:
ez csak tovább bonyolítja a dolgot. mindegy, tedd ahogy jónak látod, úgyse tart örökké.
2014. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!