Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Patthelyzetbe kerültem, mit...

Neved? kérdése:

Patthelyzetbe kerültem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sokáig gondolkodtam h irjak e egyáltalán de végül csak rászántam magamat hátha tudtok megoldást a problémámra.


Elöljáróban annyit h utoljára 14 éves koromban volt barátnőm (most 21 vagyok), ekkor majdnem elvesztettem a szemem világát azóta nem volt kapcsolatom de nem szeretném erre fogni.


Mivel a szemem miatt nem nagyon kapok munkát ezért jobb hiján otthon dolgozom illetve alkalmi munkákat végzek.


Nem vagyok visszahúzódó inkább kissé visszafogott de a helyzetemből adódóan nem is engedhetem meg magamnak h jártassam a számat.


Külsőmet tekintve visszajelzések alapján aranyos vagyok de ezt döntsétek el ti küldök képet:

[link]

[link]

[link]


Sokáig nem csajoztam, illetve néha néha próbálkoztam amig suliba jártam, nem sok lehetőségem volt mivel a suliban nem voltam túl népszerű h miért nem az egy másik történet.


Végül csak rászántam magamat ezen a nyáron, próbálkoztam discoban, sportpályán, Facebookon és munkahelyen.

Lett néhány érdekes sztorim de ezek közül csak néhányat irok most le:


Elmentünk discoba haverommal Giorgioval.

Giorgio amolyan kiégett gengszter egykori Váradi faszagyerek, nagy mestere a csajozásnak.

Ahogy belépünk a discoba a részeg csajok bámulnak minket, kérdezem Giorgiot h ezek meg mit bámulnak?

Azt mondja h milyen hülyén táncolunk.

Szemezek az egyikkel majd táncolok tovább, a csaj odamegy az egyik csávóhoz majd a fülébe súg valamit, a csávó odajön hozzám majd a fülembe súgja : amúgy bejössz a csajnak de ha rámersz hajtani ellesz törve a nyakad.

Giorgio mondja h ez valami nagykutya szóval leléptünk.


Egy másik alkalommal kint voltunk falunapokon szabadtéri discoztunk Giorgioval.

Tőlem pár méterre állt egy csaj, szemeztem vele majd odamentem beszélgetni az egyik haverhoz mert már rég nem beszéltünk.

Giorgio ütögeti a vállamat h az a csaj bámul téged. Kérdezi másik haver h kiről lenne szó?

Mondjuk h róla (mutatok a lányra).

Ő azt mondja van barátja én meg h nem zavar.

Erre megjön a barátja, vagy két fejjel magasabb nálam és vagy 2x szélesebb.

Na mondom itt van king kong.


Mind1 a lényeg h nem jött össze viszont sok mindent tanultam a lányokról és magamról is, a baj csak az h nem tudom mihez kezdjek a helyzettel, egyrészről tudom h bejövök a lányoknak és nekem is bejönnek másrészről ott a szemem, a munkanélküliség és a tapasztalatlanságom ami akadályoz abban h barátnőm legyen.


Vágyom a sexre és vágyom egy kapcsolatra de az egy éjszakához nincs elég tapasztalatom, egy komoly kapcsolathoz pedig nincs meg az anyagi hátterem és nem szeretnék addig várni amig elmulik a fiatalságom.


Szerintetek mi lenne a megoldás?



#szerelem #kapcsolat #szüzesség elvesztése.
2013. dec. 31. 02:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Giorgio Moroder, a disco koronázatlan királya jutott eszembe ezekről a sztorikról.


http://www.youtube.com/watch?v=5m4ZkEqQrn0

2013. dec. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez ku rva jó, kösz. (Legalábbis remélem, hogy nem igaz.) Legjobban a discós rész tetszett.
2013. dec. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Látom nem veszitek komolyan ez lehet az én hibám talán kicsit túldramatizáltam a szemem ügyét, annyira nem rossz a helyzet, eltudom látni magamat és dolgozni is tudok csak itt ahol most lakom nincsen munkalehetőség.

Van rá lehetőség h kitörjek de addig nem akarok menni sehova amig ezt a problémát meg nem oldom.

2013. dec. 31. 03:05
 4/6 anonim válasza:
te meg a haverjaid is biztos valami jó kis roma gádzzsók lehettek ...
2014. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen igy van roma vagyok, olyan sötét a bőröm h éjszaka nem látszom a sötétben.

Na de viccet félretéve kicsit sok a sztereotipia, sejtettem h ez lesz de nincs annyi karakter h mindent leirjak ide.


Ezért most csak annyit irok kiegészitésként h miért voltam népszerűtlen a suliban:

Az egész 5dik osztályban kezdődött, tudni kell h olyan környékről jövök ahol a szegénység mindennapos ennek ellenére nekünk megvolt mindenünk, apám nyugodjék békében megdolgozott azért h meglegyen mindenünk, emellett jó tanuló voltam a suliban, a tanárok szerettek a többiek pedig utáltak igy szépen lassan elkezdtek kiközösiteni, sokat kellett harcolnom azért h ujra legyenek barátaim és h legyen barátnőm, akkor sikerült, ezután jött a szemem majd rá egy évre apám halála amitől padlót fogtam és kellett egy kis idő mire fel tudtam állni.


Egyenlőre ennyi ha még kiváncsiak vagytok valamire nyugodtan kérdezzetek.

2014. jan. 1. 22:53
 6/6 anonim válasza:
Figyelj, azért mert valaki szemezni kezd veled nem jelenti azt hogy tetszel is neki. az meg h a discoba az a srác odament, gondoloma csaj barátja nagyon kamusnak tűnik. a Csaj nem fogja elmondani a palijának h tetszel neki szóal ezt a részt nem is értettem, de megnéztem a képeidet és nekem például nem tetszel, sőt.. nem szemeznék veled, karótnyelt vagy látszik rajtad. vannak olyan fiúk akik nem néznek ki jól, de a stilljük 10/10-es ami hatalmas előny, de neked még az sincs meg. VÁltoztass a stílusodon a hozzá állásodon, és talán felfigyelnek rád a lányok. De ha olyan nagy gond a szüzességed miért nem keresel egy erre alkalmas leányzót? Annak nem kell udvarolnod se
2014. jan. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!