Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új iskolába kerültem, és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új iskolába kerültem, és van egy fiú az osztályban aki nagyon tetszik, de nem merek hozzászólni! Néha rám néz de nem szól hozzám, amikor meg az egyik haverommal vagyok akkor meg odanéz. Ez szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 00:16
 1/7 Missi_Key ***** válasza:
akkor a haverod tetszik neki...
2013. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
osztálytárssal ne foglalkozz
2013. dec. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
amúgy lány vagyok
2013. dec. 14. 20:20
 4/7 A kérdező kommentje:
és a haverom meg fiú
2013. dec. 14. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak az újdonságod miatt. :) De miért nem mersz beszélni vele? Ha a haveroddal vagy, lehet csak azt nézi, hogyan viselkedsz vele.


Egyébként az előttem szólónak igaza van, osztálytárssal ne nagyon próbálj párkapcsolatba lépni, ha rosszul sül el, nagyon kínos lesz.


De azért szurkolok.

2013. dec. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a hasznos tanacsot es a biztatast is egyben
2013. dec. 22. 21:56
 7/7 anonim válasza:
Alap szabaj osztálytársal ÉS lehetoleg sulitársal sem járunk mert az nincs kínos ha szakitotok és unalmassá is válik a kapcsolatotok ha folyton együtt vagytok
2014. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!