Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem ujjaztam még magam...

Ha nem ujjaztam még magam nagyon, és nem volt alkalmunk a barátommal pettingelni akkor nagyon fájni fog az első?

Figyelt kérdés
Mivel nehezen megoldhato h egyedül legyünk nem tudtunk még pettingelni, nameg Ő azt mondja h akkor nem tud leállni, szal nem is lesz úgy petting h utána ne szexeljünk. Mostanában jöttem csak rá h nem fáj az ujjazás és ha most elkezdem pl. minden este akkor is anygon fájni fog? két ujjam még bese fér :/ és ráadásul ő már 20 én pedig 15 szóval gondolom jonagy van neki. amúgy 5 hónapja vagyunki együtt.
2009. nov. 28. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

MI az hogy nem tud leálni????

Ilyen nincs, ha igazán szeret téged, akkor nincs ilyen....

És ha lenne folytatása az ügynek, (öszzeházasodtok stb, hosszútávú kapcsolat) és alkoholista lesz maj megint ezt mondja: "Nem tudok leállni!", vagy ha majd megcsal több csajjal, akkor is ezt mondja majd: "Nem tudok Leállni!"

Valamit valamiér alapon, szerintem ne hagyd hogy leteperjen elsőre...Petting, érje be ezzel...

Ha dugni akar mennyen örömlányokhoz!

2009. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha most nem is fáj, biztos lehetsz benne, hogy akkor, ha egy picit is, de fájni fog...Főleg, ha a barátod beindul és neked esik...

Az első együttlét alkalmával, ne engedd, hogy lerohanjon!!!

Csak petting, nyugodtan elmondhatod neki, hogy csináltad magadnak és a két ujjad még nem fért be...Meg kell ismernetek egymás testét, és nemi szervét minimum 3-4 alkalom és utána hagyd magad, de előbb semmi esetre sem!

31/F

2009. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

azért mert 20 éves aztgondolod h jónagy a pénisze??? naneeeeee.....:S :D

milenne ha inkább egy korodbelivel járnál??? akivel még nemkell lefeküdni se?

2009. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Minden lánynak fáj az első, ez alól Te sem leszel kivétel... Nem tudsz vele mit tenni, át kell esni rajta! :)
2009. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Jó nagy barom, hanem tud leállni. Főleg úgy,hogy te még szűz vagy. Én a helyedben meggondolnám, hogy lefeküdjek vele. Egyébként máshogy esik majd a dolog, én nem vagyok szűz, mégsem fér fel 2 ujjam, főleg ha nem vagyok felizgulva. A barátom pénisze mégis bemegy és nem fáj. De akkor is a pettinget ajánlom először, már csak a bizalom, és egymás testének megismerése érdekében is. Aztán jöhet a szex, ha te is akarod. Ha félsz, vagy kényszer van benned, ne tedd meg csak azért, mert szereted, vagy félsz,hogy elveszíted. Ennyit megérthetne, és kontrollálhatná az ösztöneit. Már ha fontos vagy neki. De nekem gyanús. Légy óvatos.

21/L

2009. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

14:26 -nak üzenem: De mért gondolod h én nem akarom? hülyének nézel? ha nem akarnék szexelni nyílván nem szexelnék de örülök h ő is akarja, meg tapasztalt meg minde.


Amúgy énse igazán értem, egyébként 1.5 éve nem szexelt és lehet h ezis az oka h ha pettingelnénk beindulna és nála ez rősebb.

2009. nov. 28. 14:46
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Akkor mond neki hogy mielőtt átjön hozzátok (pettingelni) otthon v*rje ki vagy 3-4 szer, és tuti nem lesz több pettingnél.
2009. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj de meg akar fektetni... én 6 hónapot voltam igy a barátommal,aztán sikerült neki megfektetnie,és elhagyott.Aszongya nem tud leállni...Az én pasim 23 és nem nagy neki...:D Mellesleg a petting azért van hogy megismerjétek egymás testét. A mostani barátommal 4honapot voltunk együtt, csak petting volt, pedig előttem több mint egy évig nem volt nővel. Ő mért tudott várni? Mert nemcsak a szex,hanem az lebegett a szeme előtt,hogy neki jó legyen. Tul naiv vagy, ne hagyd magad,mert így tuti rossz lesz neked. Ne higgy neki hogy nem tud leállni, fogd meg a farkát és verd ki neki, vagy elégísd ki orálisan,akkor tuti leáll és nem juttok el a szexig amíg nem készültök fel rá. Kiváncsi vagyok meddig fog élni ez a kapcsolat mert így nagyon önző dolog amit csinál és csak a szexet akarja sürgetni.
2009. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
*Javítás: Nem csak a szex,hanem az lebegett a szeme előtt,hogy nekem jó legyen. Mellesleg akkor fog fájni, (és ebben az esetben biztos vagyok benne hogy fájni fog) ha nem bízol meg benne, nem ismered a testét és ő se ismeri a tiédet,nem tudja mire hogyan reagálsz mert nem pettingeltetek. Azért remélem nem lesz igazam, de a tapasztalat ezzt mutatja.
2009. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

húha, én meg 18 éve nem szexeltem, de kibírom, hogy pettingnél ne erőszakoljam meg a barátnőmet, már nem is akármennyi ideje.


a pasid nem szeret.

2009. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!