Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem ujjaztam még magam...

Ha nem ujjaztam még magam nagyon, és nem volt alkalmunk a barátommal pettingelni akkor nagyon fájni fog az első?

Figyelt kérdés
Mivel nehezen megoldhato h egyedül legyünk nem tudtunk még pettingelni, nameg Ő azt mondja h akkor nem tud leállni, szal nem is lesz úgy petting h utána ne szexeljünk. Mostanában jöttem csak rá h nem fáj az ujjazás és ha most elkezdem pl. minden este akkor is anygon fájni fog? két ujjam még bese fér :/ és ráadásul ő már 20 én pedig 15 szóval gondolom jonagy van neki. amúgy 5 hónapja vagyunki együtt.
2009. nov. 28. 14:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szia!nem ismerlek sem téged,sem a barátod de az tuti h ha ezt mondja h nem tud leállni akkor ott később nagy problémák lesznek,ha vmit nem akarsz.én 14 és fél voltam mikor összejöttem a barátommal most 16 vok másfél éves kapcsolat ő is 20 éves és megérti ha nem akarom még.Megelégszik azzal h több mitn egy éve csak petting van,mert szeret.am meg sztem 5 hónap nem túl sok idő még majd rájössz.én is így gondoltam h kész vok rá 3 hónap után mikor először pettingeltünk de ő lebeszélt róla és jól tette,mert akkor tényleg nem lett vna jó na de majd a közljövőben a szülinapján :) a 21.en :)
2009. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hat tenyeg nagy paraszt lehet, vagy valami bajok vannak ha o nem tud leallni a pettingnel. Ezt dumald meg vele.

Amugy nekem nincs rednes kapcsolatom, de tobb mint fel eve ugymond "kavarok" egy 19 evessel.. es eddig csak pettingeltunk. Es gondolj bele hogy ugy hogy mind a 2-en mesztelenek voltunk. Es megse vetemedett ram.

2010. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!