Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? (szüzesség elvesztése)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Van egy fiú akivel régebb óta ismerjük egymást és nagyon jó barátok vagyunk/voltunk. Aztán a barátságunk kezdett más felé hajlani. Néha már úgy éreztem mintha együtt lennénk.. Többször is aludtam vele és már olyanok is voltak, hogy kivertem neki vagy leszoptam..Ezt nagyon szégyenlem mert nem ilyen lány vagyok. Aztán kezdődtek a pletykák, hogy leszoptam kivertem neki stb (és ez sajnos igaz is) nyár óta ez megy és méghozzá ez a fiú kezdte el állítólag terjeszteni ami valószínű igaz is mivel honnan szedték volna ezeket. Már kezdtem nem foglalkozni ezekkel és én úgy éreztem kezdem megszeretni és nem akartam elhinni, hogy ő mondogatja az embereknek. Nem olyan rég úgy adódott, hogy együtt aludtunk és akkor lefeküdtem vele (dec.26) Most újra előjöttek a "pletykák", hogy leszoptam és ez nekem nagyon rosszul esik és tudom, hogy megérdemlem mert kb egy k**va vagyok de akkor is nagyon fáj. Bánom, hogy megtettem és pont vele, de már nem tudom visszafordítani az időt. Ma pedig kirakta facebookra, hogy van barátnője tegnap jöttek össze..( ezt a lányt sokan nem bírják mert buta és nagy a szája)nem értem miért egy ilyen lánnyal van. Kicsit így értelmetlen, de nektek mi a véleményetek? Tényleg én is az olyan tizenpár évesek közé tartozom akikre az a szakszó, hogy r**anc vagy k**va? Nyugodtan írjátok le a véleményeteket és estleg, hogy ebben a helyzetben mit tudnék tenni.
2014. jan. 1. 20:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
sajnos megtörtént keress egy olyan fiút aki őszintén szeretne őt meg felejtsd el...
2014. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Hát történnek ilyen helyzetek én azt javaslom ... SZ@RD le amit mondanak rólad mindent tagadj le (úgyse tudja senki bebizonyitani hogy igaz e) az a fiút meg hagyd a francba és ha szakitanak ne hogy vissza mennyel hozzá.. keress egy normalisabb palit jah és ne legyél ennyira naiv ..
2014. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
igen tényleg.
2014. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Miért kellene ebben a helyzetben bármit is tenni? Megtörtént. Már megtettél bizonyos dolgokat. Most ne tegyél újabb dolgokat. Egyébként, amiket megtettél, hát ne okold magad, ha jólesett, egészségedre! Nem érdemes ezen már rágódni.
2014. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

azzal a gyerekkel többet ne foglalkozz

hátbaszúrt és ribinek állít be

2014. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok szidást vártam, köszönöm az együtt érzést. Nagyon jól esik.
2014. jan. 1. 20:45
 7/25 anonim ***** válasza:

Először kezdeném veled!

Könnyelmű voltál, na és persze kíváncsi is ebből lett a baj de nem vagy r....c csak így szereztél egy rossz tapasztalatot. Mostmár tudod amíg a srácok be nem töltik min. a 25-öt addig nem nagyon lehet megbízni a többségben mert csak a farkuk után mennek.

A srácról.

Bunkó állat! Ha ettől jobban érzi magát akkor egy tetű! Most játsza a nagyfiút! Hidd el nekem a mostani "barátnőjét" csak addig fogja megtartani míg meg nem kapja azután kidobja.

Tanulság: próbáld megtalálni a határt a barátság és a vélt szerelem között és legközelebb majd azt is kérdezd meg tőle hogy érez-e egyáltalán valamit irántad.

A pletykákat meg magasról nagyívben sz.rd le! Senki sem szentéletű!

2014. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Te értelmesebbnek tűnsz a többi tiniribinél. Ezzel már nem tudsz mit kezdeni, minden esetre kerüld ezt a fiút, ez egy szánalmas féreg, hogy így kipletykál. Próbálj meg túllépni rajta, kerüld el jó messzire, és máskor jobban figyelj arra, hogy kivel mit csinálsz. Mielőtt bárkivel is elmész, előbb ismerd meg, tudd meg, hogy rendes e, és csak akkor add magad oda, ha tudod, hogy szeret, és nem fogja veled ezt tenni mint a másik.
2014. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
igen te is abba a fajtába való vagy, de legalább te tisztában vagy vele
2014. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ez van.

Legközelebb okosabb leszel egy fokkal.

2014. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!