Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy legyen elég önbizalmam...

Hogy legyen elég önbizalmam hozzá, hogy lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
még szűz vagyok, a barátom viszont 3 évvel idősebb, tapasztalt. úgy érzem, vele lefeküdnék, sőt, kívánom is.. de nincs elég önbizalmam. félek, hogy ruha nélkül nem tartana csinosnak, kis mellem van, és ugye még tapasztalatlan is... mit tehetnék?
2014. jan. 2. 01:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
[link] Remélem segített.
2014. jan. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de aranyos :'D:))
2014. jan. 2. 01:30
 3/14 anonim ***** válasza:
nőjjél még kicsit:)
2014. jan. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A kis mell szerinted csak ruha nélkül latszik? Parnakat tömsz a melltartodba?

A szüzess3gnek meg csak örül mert nem fogod a Tomi farkával meg a Józsi technikájával összehasonlítgatni.

2014. jan. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
persze, hogy ruhában is látszik, de melltartóban mégis csak formásabb.
2014. jan. 2. 01:36
 6/14 anonim ***** válasza:

Jesse, milyen szentimentális vagy :)


Amúgy a pasiknak tök mindegy hogy nézel ki, kis mell vagy nagy mell, kis felesleg, az a lényeg, hogy iszonyatosan kívánnak és vonzónak tartanak. A tapasztalatlanság még vonzó is lehet a szemében, sőt :)

2014. jan. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
ha szeret nem fog ilyennel foglalkozni, ennek csak örülni tudna :)
2014. jan. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelem a jelenetet:D

Csókolóztok,minden,melltartó lekerül..a fiú szemei kigúvadnak,felugrik,farok le,gatya föl és sírva elrohan..sajnálom. :(



Szerinted mégis ki a fenét érdekel a barátnője mellmérete?

2014. jan. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Kedves Kerdezo!!


Szerintem feleslegesen agodsz, hiszen ha szeret nem fogja erdekelni az hogy kicsi a melled, vagy az hogy nem tokeletes a tested. Ha szeret akkor ugy szeret ahogy vagy!! Legyen eleg onbizalmad es meg egy kis huncutsagot is tervezhetsz bele hogy elvezhetobb legyen az egyuttlet.!! Remelem segitettem!! Es ne feled szeretitek egymast!!

2014. jan. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyébként kicsit közönséges leszek, de sz*pd le előtte, ha látod, hogy milyen hatást tudsz kiváltani belőle, szerintem simán szexistennőnek képzelheted magad, a tested a fegyvered, használd okosan :)
2014. jan. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!