Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek a katolikus papok...

Szerintetek a katolikus papok valóban önkielégítés nélküli cölibátusban élnek?

Figyelt kérdés
és önkielégítést sem végeznek? A prosztatájuk, hogy nem megy ebbe tönkre ha valóban soha sem növel sem önmagukkal úgymond nem ejakulálnak? Tudtok személyes sztorikat, ismerős esetleg, akiről tudjátok hogy betartja vagy nem tartja be? Persze név nélkül, csak érdekelne, hogy van e ilyen?

2014. jan. 2. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerinted tényleg 150 kiló vagyok, és csak fél évente eszem ?
2014. jan. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
???
2014. jan. 2. 10:35
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Úgy érette az első,hogy ez csak hazugság.

Tuti végeznek önkielégítést ahogy régen a pápának is voltak szeretői.

Csak természetesen nem mondja el senkinek,hogy éljel eljátszadozott magávaal másnap meg megkorbácsolja magát vagy elmond 10 miatyánkat és kész.

2014. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tarnolf ***** válasza:
67%

Dehogy, ez az egész cölibátus csak a látszat. Ezért is tartom baromságnak az egyházat például, mert ez is a képmutatás egy formája. Rengeteg papnak ugyanúgy van felesége, gyereke. Rengetegen ugyanúgy végeznek önkielégítést, hiszen ez egy ösztönös dolog, mondhatom azt is, hogy kényszer, amivel semmi probléma nincsen. A cölibátusnak is egy a lényege, de azt nem írom le, mert más kategória.


Na mondjuk ide jöhetne ez, hogy "Bort iszik, de vizet prédikál".

2014. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jó ezek csak feltételezések, valakinek sztorija, személyes tapasztalata?
2014. jan. 2. 11:04
 6/12 xtazin ***** válasza:
44%
Milyen személyes sztorit akarsz te ?
2014. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
pl, hogy egy pár pohár után elszólta magát, vagy lekapta önkielégítés közben stb...
2014. jan. 2. 11:17
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Én már fociztam egy pap fiával, és együtt vacsoráztunk a 2 lányával. Honnan tudom ? Mert nagyon jó barátja a pap 1 rokonomnak, akinek elmondta, hogy az a nő, aki odajár hozzá a 3 gyerekkel, az igazából nem rokona, hanem az élettársa. A 3 gyerek meg az övé, de kicsi koruktól úgy vannak nevelve, hogy nem szabad apa mondják a papnak.

A pap Németországban dolgozik, az élettársa Magyarországon lakik a 3 gyerekkel, de gyakran szoktak kimenni "vendégségbe" a paphoz.

2014. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nagybátyám katolikus pap. Gyermekkorában a plébános "szeretője" volt, 35 éves korától a bátyja özvegyével élt, aki a külvilág szemében a házvezetőnője volt.

Egyébként van egy magyar fickónak, egy kiugrott kispapnak egy leleplező könyve erről a témáról, de sajnos sem a szerző, sem a könyv címe nem ugrik be. Talán Gyimesi...

2014. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
86%
Nem tudom miért kell ezen a cölibátus témán lovagolni és kritizálni azt aki ezt az életformát választja. Lehet, hogy van olyan pap aki megszegi, de biztos van becsületes pap is aki betartja. Szerintem a cölibátusba az önkielégítés sem fér bele.
2014. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!