Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves lány vagyok. Csak 3...

15 éves lány vagyok. Csak 3 hónap múlva leszek 16. A barátommal már 11 hónapja együtt vagyunk. És Ő már akarja. Én pedig úgy gondolom hogy ez még korai. Ő 1 évvel idősebb nálam. Nem korai 15-16 évesen elveszteni a szüzességem?

Figyelt kérdés

Csak komoly válaszokat kérek.

Nagyon fontos lenne ha komoly válaszokat adnátok mert nem tudom hogy mi tévő legyek?

Kérlek segítsetek.

Válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm.


2009. júl. 6. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

neked kell eldönteni hogy korai e!

ezt más nem mondhatja meg ahogy érzed!!

én 15 évesen veszitettem le sztem nem para ;)

2009. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Szia:)én 16 évesen vesztettem el a szüzességemet!És nem bántam meg...ugy éreztem felkészültem rá!!

Ha nem vagy kész rá,akkor semmiképp ne tedd meg...bár 11hónap az már szép idő:)És biztos szeret a párod:)

2009. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Kérdésben a válasz, ha korainakérzed, akkor nem! Első alkalom csak egy van, a rossz emlék pedig a következő kapcsolataidra is kihathat. Ha pedig a barátod emiatt elhagyna, akkor örülj, hogy megszabadultál tőle!
2009. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne a korodhoz kösd, ne ahhoz, hogy mióta vagytok együtt. Az érzelmeidhez, a szellemi érettségedhez, felkészültségedhez.
2009. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 SzSzili ***** válasza:
Pettingeltek már? Mert ha nem akkor akár azzal is húzhatjátok.
2009. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha feltetted a választ, akkor nem vagy magadban biztos. Amíg nem vagy magadban biztos, ne tedd meg!Nem maradsz le semmiről, meg vár téged. :)

L, 18

2009. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

szia

bár én pasi vagyok, szal neked több vesztenivalód van, így nemtudom mennyi ér a véleményem....

én 15 évesen vesztettem el... utólag úgy érzem korai volt, de nem bántam meg.. azért nem mert szerettem a lányt...

ha szereted, és szeret, akkor óvatosan belekóstolhattok... de sztem először csak pettingeljetek...

légy jó

2009. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

ha még nem szeretnéd, akkor ne mennj bele. és ez a szabály az egész életedre szóljon.


a testi együttlét alapja, hogy MINDKÉT résztvevője élvezze és akarja. ha az egyik nem akarja, akkor azt a másiknak el kell fogadnia.

2009. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem tartom korainak ennyi idősen (habár én 19 évesen még szűz vagyok), de a kérdésedből érezhető számomra, hogy te korainak érzed, ezért szerintem ne tedd meg. Nem attól függ, hogy mi mit gondolunk. Van, aki még 17-18 évesen sem kész az első alkalomra. És tényleg az első meghatározó. Ha nem pettingeltetek, akkor kezdjétek azzal, és majd érzed, hogy mikor történhet meg az első alkalom.
2009. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szijjja..=)

ha szereted és úgyérzed h szeretnéd..csak abban az esetben tedd meg..=)

ha nem szeretnéd még..szerintem a párod biztosan megfogja érteni..=)elvégre 11hnapja vagytok együtt..:D ha eddig tudott várni=) szerintem 1-2hnap már nem fog akadályt jelenteni számára..=)

én sem rendelkezek nagy tapasztalattal..de én úgyérzem amit kell, hogy tudjak azt tudom..=) és szerintem nálad sem ez a probléma..

tehát..készüljj a te tempódban..;) biztosan jó lesz majd..=)

sok sikert..

Puszii=)

2009. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!