Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek elmenni prostihoz, mit...

Félek elmenni prostihoz, mit csináljak?

Figyelt kérdés
22 éves szűz fiú vagyok,ha nincs pénzem mennék amikor minden stimmelne nem merek elmenni,nem tudom mi tévő legyek ,pedig ki szeretném próbálni

2014. jan. 2. 22:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
miért épp prostit?
2014. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Enis szuz vok 19/f van 1 prosti akit megdugnek de sztem nem jo otlet
2014. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én ugyan már voltam nővel , de én is tervezek elmenni igénybe venni vmi szolgáltatást.. Amúgy sztem úgy fogom h először elmegyek vmi masszázsra , utána ha meg jó volt akkor meg majd rendesen. Én se tudom h mennyire fogok tudni a néniknél ellazulni :D
2014. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha el se mersz menni, akkor ne is menj. Ne már, hogy egy prostival akarod elveszteni! És ne mond, hogy "más esélyem nincs"...
2014. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Azért nem mersz elmenni, mert igazából nem akarsz. Nem értem a mai világban miért van így felfújva a szüzesség téma. Mintha számítana valamit is...
2014. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

He , prostival akarja és kész !!! Téged ez zavar ???

Legyen már az ő dolga , komolyan mondom sokan olyanok itt mint a középkorban vmi hittérítők (bár prostik már akkor is voltak !!!!!)

2014. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
én megcsináltam remegtem mind a kocsonya de nagyon megérte
2014. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nem fogod megbánni azt tuti hatalmas élvezet alig tértem magamhoz olyan orbitálisakat élveztem
2014. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
azt a pénzt inkább tedd félre és vegyél egy autót. ha már van kocsid, akkor gyűjts egy jobbra. ez a csajozás, meg a szüzesség elvesztés titka. amúgy meg nem értem mitől félsz? felhívjam helyetted és oda kísérjelek?
2014. jan. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 évesen szűzként mentem el és akkor nem sikerült elélveznem mert kicsit paráztam de inkább az játszott közbe , hogy elég másnapos voltam meg keveset is aludtam.

Azután fél évvel később megint rá vettem magam és elmentem egy másikhoz, az már nagyon jó volt, igaz izgultam és nehezen vettem rá magam de utólag nézve nagyon megérte mert isteni volt. Most megint kinéztem egyet és próbálom összeszedni az erőmet, hogy elmenjek.

Abba kell belegondolni, ha attól félsz, hogy esetleg nem jössz be majd neki vagy nem tudsz teljesíteni stb., hogy nem barátnőhöz mész akinek elvárásai vannak veled szemben hanem egy prostihoz akinek te fizetsz ezért, plusz valószínűleg látott már sok érdekes embert előtted.

Ha lenne még több kérdésed vagy valami akkor írhatsz privátot.. Hajrá


(Aki meg lehurrogja a kérdezőket az ilyen típusú kérdéseknél, hogy miért akar prostihoz menni miért nem veszti el rendes barátnővel, azok meg elég idióták, senki na jó talán van kis százalék aki prostival akarja de 90% mint pl. én is szívesebben vesztettem volna el rendes barátnővel de mivel nem adatott meg az esély ezért kénytelen voltam fizetőshöz fordulni. )

2014. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!