Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves lány vagyok és nemrég...

17 éves lány vagyok és nemrég vesztettem el a szüzességemet! Rettenetesen fájt! Addig fog fájni míg át nem szakad a szűzártyám?

Figyelt kérdés
Mert nem vagyunk benne biztosak, hogy így elsőre sikerült átszakítani!
2008. júl. 16. 02:19
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem vagy biztos, miért nem nézed meg? Tükör - de inkább orvos! Utóbbitól tanácsot is kérhetsz - ill. ha nagyon erős a szűzhártyád, át is vághatja.
2008. júl. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Mondjuk ha csak feszegette a nyilĺst čs nem rakta be elčg mčjen akkor ez lehet

De legközeleb ujjazzon meg jol hogy elkazulj čs teljesen benedvesedj

Ja čs meddig mijen mčjen hatolt be mondjuk te nem biztos de a fiu tudhatja ird meg

2008. júl. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
teljesen benntvolt! nagyon nagyon fájt....!!!:( Óvatosan hatolt be mindig szólt hogy mondja mikor fáj, és lassan csináltuk de azt mondta nem érezte hogy átszakadt volna! neki már van tapasztalata..
2008. júl. 16. 02:54
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Azt nem lehet érezni...Ha annyira tapasztalt lenne, előtte felizgatott volna, h kitágulj, ugy talán nem fájt volna
2008. júl. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Igen ez az tapasztalt ja azt mondta

čn is fčrfi vagyok tudom

Käbitanak ezzel a dumäval

Szerintem nem izgatott fel elčggč

De nem biztos hogy az ö hibäja volt lehet hogy te nem hangolodtäl rä eléggé a dologra

A nem szüz länyoknak is fäj ha nem lazulnak el čs nem nedvesednek be elčggč ja čs mekkora is volt a szerszäm mert lehet elsöre egy kissebbel kellene kezdened

Mert ha 20cm fölött és 5cm ätmčrö mär elčg fĺjdalmas lehet de egyénenkčnt vältozo és érezted ott alul hogy bekčne hatolnia

Vagy csak kiväntad

2008. júl. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Én mčg nem hallottam ojat hogy aki érezte volna

Hogy ätszakad mert azt a szakadäst felülmulja hogyjobban fesziti a szük kis punci

De ha neked is neki is fäjt akkor mčrt fojtattätok probäld meg ujjazni magad čs vagy egy kis 3cm vibrätorral probälkoz azt ha te iränyitod akkor nem fog fĺjni

2008. júl. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az fáj, ha nem vagy elég tág és úgymond feszít a pénisz, illetve nem vagy elég nedves, ezt úgy lehet megoldani, hogy jobban felizgat illetve használtok egy kis síkosítót. Ne kapkodjatok, hagyjatok időt magatoknak az előjátékra és az aktusra.
2008. júl. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Ha teljesen bent volt, akkor átszakadt az. De attól még fájhat hogy valakinek nincs szűzhártyája, ha nem izgul fel vagy nem nedves valamiért.
2008. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ahogy így visszagondolok és olvasom a hozzászólásaitokat(amelyeket tényleg tényleg nagyon köszönök!!) úgy érzem az lehetett a hiba, hogy annyira izgultamm meg idegeskedtem, hogy miylen lesz hogy nem tudtam felizgulni rendesen és ellazulni! A következőnél már biztos figyelünk erre jobban! Köszönöm még1x mindenkinekkkkk!!
2008. júl. 16. 12:23
 10/10 anonim válasza:
100%
Szerintem az, hogy az első alakalom fájdalommentes legyen és jól sikerüljön, azon múlik, hogy előtte mennyi ideig pettingeltetek. Szüzesség elvesztése előtt legalább 5-10 alkalom petting szükséges (vagy még több), akkor szépen megismeritek egymást, megbízol a fiúban, és már nincs is min izgulni, a szüzesség elvesztése csak úgy megtörténik...
2008. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!