Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 26 évesen vesztettem el a...

Ha 26 évesen vesztettem el a szüzességem az nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés

Tisztelt Válaszadók!


A múlthéten történt a barátnőmmel, de csak egy pillanatig sikerült, "behatolnom" mert megijedtem és "lekókadtam"... :( kínos volt, de legalább a nehezén túl vagyok!:D Utána pingeltünk meg ilyesmi, többször is elmentem és a barátnőm is egyszer az ujjazástól. Így már menni fog, legalább.

Amúgy a barátnőmmel szeretjük egymást és a hétvégén velem fog aludni! :XD

Nagyon sok minden kimaradt az éltemből? Nekem most így nem tűnik olyan fontosnak ezek a dolog, max annyiból hogy már nem frusztrál a dolog. De lehet csak az a baj, hogy nem csináltam elégszer és nem tudom mihez viszonyítani? Ugye ez így normális? Vagy sok minden kimaradt az életemből akkor?


Minden normális választ köszönök! :)



2014. jan. 9. 14:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

8# és utána nem érezted, úgy hogy kimaradtak dolgok az életedből? Nem frusztrált az ilyesmi? (bocs ha indiszkrét a kérdés megértem ha nem szeretnél válaszolni rá!)


10# Köszi! Neked is fog, ha azért írtad volna! ;)

2014. jan. 9. 15:13
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
26 évesen már lehetnél annál érettebb, mint hogy ezen parázz, 15-16 éves kissrácoknál divat ez az "én még nem vesztettem el, Jancsi meg már igen, jaj, mi lesz velem" hozzáállás. Semmi baj vele, ha felnőttként, nem pedig komolytalan kisfiúként kezdesz szexuális életet élni, főleg ha a barátnőddel veszítetted el, akivel szeretitek egymást. Inkább az a gáz, ha valaki prostival veszíti el csak azért, hogy már ne legyen szűz.
2014. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12# Köszönöm a választ! Megnyugodtam! :)
2014. jan. 9. 15:34
 14/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, egy jobb netet ajánlanék a figyelmedbe a ping igencsak megkeseríti az életet!
2014. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
8. vagyok. Őrülten frusztrált, hogy nem bírok NŐ lenni, hogy kicsit olyan, mintha gyerek volnék. Rengeteget dolgoztam magamon, hogy a gyerekkori trauma hatására védekezésből hibernált nő életre tudjon kelni... Őrült sokáig tartott, 38 éves voltam... De megérte a sok munka,mert a szerelem és a szex jó dolgok... Kár lett volna kihagyni...
2014. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
15# Értem, nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :)
2014. jan. 9. 15:53
 17/23 anonim ***** válasza:
Szeva, és hogy sikerült ennyi év után végre becsajozni? Mi volt amiért eddig vártál, és min változtattál magadon?
2014. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
elözö: valszeg eddig is megfordult egy ket lany az eleteben de eddig csak a mostaniba dugta be a farkat. elnezest de a kerdeskiiras miatt muszaj volt.
2014. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
65%
Hát ismerős a helyzet bár én még csak húsz vagyok minden esetre most már kezd el élni és már ha túl vagy rajta sokal könnyebb lesz minden gondolom.
2014. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

17# Volt egy éjszaka (nem vagyok hedonista, alkoholista stb. amúgy) amikor nagyon kemény berúgtunk a haverokkal és gyógyszert is beszedtem rá. Összevissza kóvályogtam, oda jöttek hozzám ilyen roma (elnézést ha valakit bántok ezzel) utca gyerekek és elcseréltem velük a telefonomat fűre... :D Ugye-ugye logikus lépés?!

Szép kis este volt!

Már egy ideje leveleztem ezzel a lánnyal, facebook-on tudni kell, az interneten ismertük meg egymást. Egy éjjel elszívtam a füvet, ami nem is annyira fű volt hanem valami herbálos szar... és rosszul lettem tőle, de meg is világosodtam. Rájöttem, hogy nekem nem erre a bulizós izére van szükségem, hanem barátokra, barátnőre, beszélgetésekre meg normális szórakozásra, hobbira. Meg végig gondoltam az éltemet.

Rájöttem dolgokra, és más nap bevallatom a lánynak, hogy még nem csináltam, meg szinte mindent elmondtam amit úgy éreztem el kellet. Utána ő is bevallottam magáról olyanokat amiket nem is gondoltam róla. Utána találkozgattunk, egymásba szerettünk. Nagyjából ennyi történt.

Azért nem korábban történtek ezek a dolgok mert introvertált, filozofikusabb, elvontabb személyiség vagyok, de ezen még dolgozni fogok, persze nem akarok teljesen extrovertált lenni. A filozófia meg, hogy néha magamba fordulok nem biztos, hogy olyan rossz... Na kb. így! :D

2014. jan. 9. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!