Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A párom és én már tervezzük...

A párom és én már tervezzük az első együttlétet. Mivel készüljek?

Figyelt kérdés
Valószínűleg náluk fog megtörténni mert nyugodtabb a környezet, és kevesebbet vannak otthon a szülei. Mit vigyek amire szükségem lehet? Az óvszer az természetes, de gondolok itt olyanra mint tisztasági betét vagy tampon az esetleges vérzés miatt... Sokat segítenétek ha írnátok ilyeneket lányok. Üdv. 19L
2009. nov. 30. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem kb 2 csepp vér sem jött. :D úgyhogy nálam nem volt szükség ilyenekre. max tisztasági betétet rakj, az mindig jó :) főleg ha gyógyszert szedsz és óvszer nélkül csináljátok. legalábbis nekem az a bizonyos sperma mindig kijön és folyik 2 órán át :D 18/L
2009. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andrewka ***** válasza:
100%

Magadat vidd, frissen borotvált babapuncival ápoltan szexi fehérneműben:)


Ha ott is alszol akkor lehet egy szexi hálóinget is odadobni. De nincs rá garancia h abban fogsz aludni. Sőt arra se h egyáltalán aludni fogtok:)

2009. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!