Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tamponnal el lehet veszíteni...

Tamponnal el lehet veszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
Sziasztok én kipróbáltam a tampont és mondtam a barátnőmnek hogy ő is próbálja ki. Ki is próbálta, csak az a baj hogy nem akkor mikor megjött neki. És most nem tudja mit csináljon. Nem mer az anyukájának szólni és nőgyógyászhoz sem mer elmenni. Nincs valamilyen teszt amivel meg lehet ezt állapítani?

2014. jan. 10. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
2014. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem azt mondta életem első szerelme, hogy igen...
2014. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vegye ki a tampont. Ennyi. Az különben is akkor jó, ha van vér. Így elég nyögvenyelősen mehetett fel neki.


Az meg nagyon nem oszt vagy szoroz, hogy ezzel átszakította a szűzhártyáját. Szüzességét csak akkor veszti, ha egy férfi hatol belé.

2014. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
esti rágás megvolt! -.- xD
2014. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is, tampont CSAK MENSTRUÁCIÓ ALATT SZABAD HASZNÁLNI!!! Egyébként a szűzhártyát átszakíthatja, de addig szűz maradsz, amíg egy fiú a kukacát nem dugja a puncidba!
2014. jan. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem vesziti el a tampon a szuzesseget a hasznalati utasitasnal legalabb is az ob-nel oda van irja hogy nem!nekunk az alapiskolankban azt osztogatnak nem betetet es minden even kapunk es a tanarb is azt mondja h nem+tapasztalat 13L
2014. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!