Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vegyem el a barátnőm...

Hogyan vegyem el a barátnőm szüzességét, vagy szakítsam át akár ujjal a szűzhártyáját, a legfájdalommentesebben?

Figyelt kérdés
Már az is fáj neki, ha kb 3 centire van bent az ujjam. Én már nem vagyok szűz, de az előző barátnőmnél nem volt ilyen "probléma". Pia, fájdalomcsillapító használata off, cukorbeteg.
2014. jan. 9. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nő gyogyász megcsinálja :D
2014. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Semmiképp sem úgy akarom, otthoni praktikákra gondolok, póz, bármi, ami kicsit is segít.
2014. jan. 9. 21:11
 3/14 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
53%
ott valószinűleg gyulladás van, el kell menni vele orvoshoz.
2014. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Izgasd fel rendesen,hogy jó nedves legyen,vagy ha kell használjatok sikosítót
2014. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De mitől lehet ott gyulladás?
2014. jan. 9. 21:17
 6/14 A kérdező kommentje:
Mivel cukorbeteg, nem nedvesedik annyira :/
2014. jan. 9. 21:24
 7/14 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
77%
ezt ne tőlem kérdezd nem tudhatom. az én barátnőmnek ugyan ez volt a baja. utánnaolvasgattunk neten, fórumokon, itt gyk-n is és mindenhol az volt a válasz h felkell izgulnia rendesen hogy jól benedvesedjen és nem fog fájni, de kérdem én ha már szinte úszunk a puncilében hova kellet volna még neki nedvesedni? tehát elmentünk orvoshoz, megvizsgálta, mondta h egy gyulladás és seb, ami valószinűleg maszturbáláskor vagy sport közben szerzett, kapott rá kúpot, 1 hét és semmi baj nem volt :)
2014. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem nedvesedik, akkor síkosító. Misszionárius póz ajánlott. Légy lassú! Lassabb, mint most gondolod. Nem, még annál is lassabb!!! Talán most már jó lesz.
2014. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szerintem a nedvesedés lehet az oka, mert ... cukorbetegség miatt tényleg alig nedvesedik :/

Köszönöm a segítséget. :)

2014. jan. 10. 13:12
 10/14 anonim ***** válasza:
AMI A LEGFONTOSABB AZ TÉNYLEG AZ, HOGY NAGYON NAGYON NAGYON LASSAN HATOLJ BE, LEHET, HOGY MAJD AKKOR ÚGY ÉRZED, HOGY NA JÓ EZ TÉNYLEG LASSÍTOTT FELVÉTEL, DE HA JÓT AKARSZ NEKI(ÉS AKKOR UGYE NEKED IS JÓ LESZ), AKKOR MEGTESZED EZT NEKI, A HÜVELYÉNEK FEL KELL VENNIE A FARKAD MÉRETÉT, KI KELL TÁGULNIA, AMIT HA GYORSAN BELENYOMSZ AKKOR FÁJNI FOG, AKÁRMENNYIRE VAN BENEDVESEDVE SÍKOSÍTÓ ÁLTAL UGYEBÁR :D ÉS HA MÁR BENNE VAGY, PERSZE ELŐSZÖR NE TÖVIG, AKKOR SZÉPEN LASSAN KIBE. KIBE..ÉS CSAK UTÁNA FOKOZD A TEMPÓT. TUTI SIKER LESZ. HAJRÁ!
2014. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!