Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az h nemtisztelem...

Miért van az h nemtisztelem azokat a nőket akik megtartják a szüzességüket a házasságig?

Figyelt kérdés
erről mindig britney jut eszembe kopaszon. minden nő az ő sorsára fog jutni aki hasonlóan gondolkodik? van az suliban egy lány aki szintén azt gondolja h ez jó így. Nemkell hozzátennem h nem egy népszerű lányról van szó. Kívülről naon magányosnak tűnik sztem még nemvolt pasija.Szeretnék neki segíteni csak nemtudom hogyan18 a lény.Ja és még aztszeretném hozzátenni h ki hogy élte meg azt h megtartotta a szüzességét?
2009. dec. 1. 10:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Nem hiszem, hogy nekik ne járna a tisztelet. Bár én is azon az elven vagyok, hogy a jól működő szex fontos egy kapcsolatban. De sokan vallási okok, mások csak neveltetés miatt tartogatják, és van olyan aki önszántából, mert olyan romantikus dolognak éli meg a gondolatot, hogy a majd a nászéjszakán... Én nőként nem tudnék olyan férfival összeházasodni akivel még nem szeretkeztem. De azt azért hozzá teszem, hogy nem a rib@nc nőket képviselem, 19 éves voltam mikor először együtt voltam életem első nagy szerelmével és most 21 évesen még mindig együtt vagyunk. Nem is bírtam volna ki, hogy ne legyen köztünk semmi hiszen jól tudjuk a testi vonzalom az első időszakban a legerősebb.
2009. dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
kabbe
2009. dec. 1. 13:48
 13/21 A kérdező kommentje:
hlye aki mondja te kva
2009. dec. 1. 14:57
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért kell tisztelni valakit, mert szűz vagy nem szűz,hanem magáért az emberért.Mellesleg meg lehet hogy megtalálja élete párját és vele szeretné elveszteni, ez egyszerűen egyéni szoc. problem.Én ismerek egy nénit(50 körül van) 36 évesen vesztette el a férjével, és azóta boldog házasságban élnek. Nagyon aranyos és okos néni és semmivel sem kevesebb hogy ő eddig tartogatta magát, most van két szép gyerekük. Én inkább azokat sajnálom akik azt lesik, hogy a másik szűz e vagy nem szűz, hogy legyen min és kin csámcsogni a szünetben.Se nem értékesebb,se nem lesz kevesebb egy ember attól hogy mikor veszti el a szüzességét,elég riasztó hogy a 21.században ez még vitatéma. Szerintem meg ne te legyél a jótevője mert lehet hogy a végén még rosszabbat teszel a segítségeddel.Senki nem szorul rá hogy a másik pátyolgassa,neki is egy élete van meg neked is, foglalkozz a sajátoddal,építgesd azt, ahelyett, hogy a másikét sajnálnád.
2009. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A barátnőm 20 éves lesz, még mindig szűz, mert nem akadt olyan pasi, akit tényleg szeretett volna,de nem bánja, és valószínüleg nem is fogja megbánni, mert mikor majd elveszti,már biztos szellemileg is elég érett lesz rá(bár már most az). Mellesleg én se tartoztam a suliban a legnépszerűbb lányok közé, sőt elég csúnya is voltam, igazi könyvmoly,szemüveges,pattanásos,15 évesen vesztettem el a szüzességem,egy sráccal aki később saját bevallása szerint sajnálatból feküdt le velem.Úgy érzem nem lettem tőle se több,se kevesebb. Most,pár évvel később meg alig bírom levakarni magamról a pasikat pedig egyátalán nem öltözöm kihívóan,csak megnőtt az önbizalmam,és eltűntek a pattanásaim,de más nem is változott. A mostani barátom a lányok körében eléggé népszerű,jóképű pasi(23),és gyakran mondja nekem hogy ilyen csodálatos, okos és szép lányt még nem látott,több mint másfél éve vagyunk együtt, és azt mondja,örül, hogy végre nem egy vihogó ribi a barátnője.De hát ő már komolyabb kapcsolatot keres. Bizony, egy érettebb fiú is meg tud változtatni egy lányt,ki tudja belőle hozni a nőt, és akkor a nő is kinyílik,ha dícsérik és tisztelik,és nem sajnálják vagy súgnak össze a háta mögöt. Tudod nekem milyen rossz volt hogy összesúgtak? És most találkoztam pont azzal a lánnyal aki a legjobban kibeszélt,beszélgettünk mint régi osztálytársak, és mondta hogy egyszerűen nem érti miért hagyja ott már a 7.pasi is...Na most akkor ki sajnál kit? Köszönöm nekem jó így az életem,és valószínűleg annak a lánynak is jó lesz,akit te sajnálsz,csak őt még jobban érdekli a tanulás mint a szex. Nincs ebben semmi különös, nem marad le semmiről,18 éves, előtte áll az élet,nem kell apáskodni/anyáskodni felette mert szerintem ugyanannyi idős vagy mint ő,tehát egyátalán nincs jogod beleszólni hogy ő hogy gondolja, sajnálni vagy csúfolni meg hát...Aki ezt teszi az se érettebb egy komoly kapcsolatra.
2009. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo,teged lattot mar pszichologus?
2009. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azok választják ezt az utat,akiknek 2x éves korukra sem sikerül normális párkapcsolatot kialakitaniuk.Igy inkább megfogadják hogy ők a házasságig szüzek maradnak,igy nemcsak hogy lúzerek nem lesznek,de még erkölcsi példaképpé is válnak!
2009. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
A tisztelet nem a szüzességed hiányával érdemelhető ki. Akkor leszel tisztelve, ha letettél valamit már az asztalra és persze tudjuk, hogy a mai agyatlan fikamajszolók között az nyer tiszteletet, aki minél több lányt döntögetett már meg. Egy lánynál meg CSAK jó jel lehet számotokra fiúknak, hogy még szűz hisz biztosítva lehetsz afelől, hogy kedves barátnőd vagy kiszemelted nem a helyi örömlány és nem egy kiégett szutyok. Elcseszett gondolkodása van nem egy pár embernek...
2009. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából átfutottam a válaszokon és azt kell mondjam, hogy drága kérdezőnk egy aberrált kretén. :D

Tisztelet annak az embernek jár, aki megérdemli. És nem a szüzesség/szexuális élet teszi az embert. Ha ezt nem tudod tisztelni, az azért van, mert egy bunkó kis senki vagy, aki nem tudja elfogadni hogy máshogy is lehet élni. (nem azt prédikálom, hogy szűznek kell maradni; egyszerűen az a bajom, hogy egy farok vagy, aki nem tudja elfogadni azt, ha valaki más és/vagy más véleményen van, mint te)

Az a nagy probléma kedves barátom, hogy ítélkezel. Én nemrég találtam meg azt, akinek képes lennék odaadni magam. És tudod milyen boldog vagyok most, hogy nem ugrottam bele egy nyári egyéjszakás kalandba? Várj! Kitalálom... elképzelni sem tudod. :)

Lehet lepontozni.

2009. dec. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
bkaphatod úgyse olvasom végig a kommentedet
2009. dec. 7. 06:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!