Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés szexelni? Milyen...

Milyen érzés szexelni? Milyen az első szex? Misszionárius pózban mit tud csinálni egy lány? Fiúk, mit szerettek, mit csináljon egy lány misszionárius pózban?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 20:37
 1/8 Bino ***** válasza:
Jó.
2014. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Mit? Hát minimum egy jó bablevest...
2014. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minimum a vasalást lerendezhetné ott alul.
2014. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ez tipikusan egy olyan dolog, amit nem lehet feltétlenül körülírni. Az első szex? Nem a legjobb, de túl kell esni rajta. Misszionárius pózban, csak csináld ami jól esik! Simogasd a párod haját, karmold meg a hátát, lihegj a fülébe. Szabadulj fel! Ha bizonytalan vagy, akkor egy kicsit még pettingeljetek előtte! :D
2014. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha bármi további kérdésed van, írj privátba! Én szívesen válaszolok neked, ha tudok segíteni! :)
2014. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4# "Az első szex? Nem a legjobb, de túl kell esni rajta." Már akinek... Nekem például az első alkalom volt az egyik legmeghatározóbb, legcsodálatosabb és legfájdalommentesebb:) bár ebben biztosan szerepet játszott egy igen hosszú előjáték. A misszionárius póznak pedig sokféle variációja létezik - alapvetően viszont ez a legintimebb. Hogy mit csinálj? Ha oda kerülsz, majd rájössz ;) 21L
2014. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2%
Uhh baszus 17/f 23 pénisz. most a nyáron vesztetem,el a szűzeségem de nagyon nehezen kurtunk vagy 1 óráig ugy görcsberándult a hátam hogy bekelet gejezni oszt a kórházba bekelet vini. Aztán ráadást kiderult hogy a barátnőmnek nagyon szétbasztam a pináját 2hétig járt kórházba majd nem kurhatot 2 hónapig. Tehát mi a szuzesegunket elbasztuk!;)
2014. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó dolog! Csodálatos volt. Figyeljen a párjára és mondja hogy mikor mi a jó. Adja át magát az élvezeteknek.
2014. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!