Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Édesanyám nem tudja, hogy már...

Édesanyám nem tudja, hogy már nem vagyok szűz, de ez valószínűleg hamarosan kiderül! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval már október vége óta van egy kis seb a hüvelyemnél, ami nem akar elmúlni.Aztán később be is gyulladt a hüvelyem.Mondtam anyának, hogy menjünk el nőgyógyászhoz.De nem mentünk el elsőre, mert adott mindenféle krémet, hogy ezzel meg azzal kenjem :/ Így most januárba jutottam el nőgyógyászhoz.És el kell mennem holnap allergiatesztre és attól félek, hogy az óvszerre vagyok allergiás! Bár nem szeretkeztünk már december eleje óta, mert fájt meg sebes volt. Mi van, ha kiderül, hogy allergiás vagyok a gumira, anya meg nem is tudja, hogy én már nem vagyok szűz?nem merem neki elmondani, testvéreim is azt mondják, hogy ne, mert kiakadna. Igaz, hogy már 2 éve együtt vagyunk a barátommal, de anya még nem is feltételezi, hogy már túl vagyok rajta.Ilyenkor mit kell csinálni?
2014. jan. 12. 17:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem azért kérdezte azt, hogy ez hogy lehet. Tényleg nem tudja, azért annyira ismerem :)
2014. jan. 12. 19:41
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem bizalom kérdése hogy elmondja e az anyukának, hogy nem szűz....


Én pl mindig úgy voltam vele, hogy ez az én magánügyem. Nem is tudja azóta sem anyám hogy 19 évesen vesztettem el. Valamikor 23 éves koromban kérdezett rá, az akkori pasimnál hogy szexeltünk e már, és mondtam hogy igen. De az pont szarul sikerült, szóval levágta hogy nem akarok beszélni róla:) így nem is került szóba többször.


A dokinak meg kutya kötelessége hogy magában tartsa a dolgot, mivel orvosi titoktartást fogadott....tehát nem mondhatja el.


2 év? És anyud nem sejti? Akkor viszont tényleg naiv a szentem:)


Ha mégis megtudja az orvos által, akkor mond azt anyukádnak, hogy nem kérdezte: ha azt kérdezi miért nem mondtad el hogy nem vagy szűz:)


27/N

2014. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!