Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok de nem merem...

Még szűz vagyok de nem merem a pasimnak megmondani mert félek, hogy kinevet. Ha lefekszem vele akkor tuti vérezni fogok Ezért mi lenne ha azt mondanám neki, hogy valószinüleg megjött. Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy gyökér vagy. Meg a pasid is, ha tényleg kinevetne, de ezt mondjuk kétlem.

Tudom, elég hülye ötlet, de talán bejöhet... mi lenne, ha őszinte lennél a pároddal? És nem csak ebben, hanem úgy mindenben.

2013. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmes srácot válaztottál az nem nevet ki.
2013. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Ó drága jó istenem. Nem. Mondd meg neki, hogy szűz vagy, a te érdekedben is. Így ha szexre kerül a sor, úgy fog veled bánni, ahogy egy szűz lánnyal illik (legalábbis remélem gyengéd lesz).
2013. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor értitek meg végre, hogy a szüzesség NEM CIKI!!!!!??
2013. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy vérzeni fogsz.

Ha pedig olyan embernek akarod odaadni a szüzességed, aki "kinevetne", akkor gondolkozz el egy kicsit...

2013. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van.

Ha nem mondod el akkor becsörtet a bozótba mint egy vaddisznó ésaz neked ott és akkor rettentöen fog fájni. De ha elmondod, hogy szüz vagy akkor jobb esetben figyelembe veszi és aprólékos, és gyengéd lesz veled, és talán még élveznéd is az elsö alkalmat a nagy szerelmeddel.

És ezt am egjövös kamudumát felejtsd el mert azért van külömbség a két vérzéstipus között ránézésre is. :)

2013. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

egyrészt nem mindenki vérzik, de előfordulhat hogy fájni is fog. általában feltűnőbb az, hogy béna vagy, amiatt hamarabb kinevetne.

másrészt! ha úgy ismered hogy kinevetne emiatt, akkor nem bízol benne, esetleg érzed, hogy nem szeret. ezen elgondolkozhatnál...


egyébként! milyen idős vagy, hogy ciki neked a szüzesség? mert ahogy írsz, elég tininek tűnsz.

2013. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Korotok?
2013. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mond meg szűz vagy, ez normális dolog. Azt hogy az mond, hogy megjött. Hát ez hülyeség, hiszen a nők ebben nem egyformák, ráadásul aki szed gyógyszert annak a is más, aki nem annak is. Szóval rájönne. Viszont a mozdulatait úgy is elárulnak. Sokkal jobb nyíltnak lenni. Ha ezért kinevet, hagyd a francba.
2013. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy én már azt mondtam neki, hogy nem vagyok szűz. Hogy mondjam meg neki, hogy mégis???
2013. jan. 29. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!