Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés volt mikor...

Milyen érzés volt mikor elveszítettétek?

Figyelt kérdés

mármint akinek fájt, mihez hasonlítaná a fájdalmat...éés mennyi idő után tágul ki? ...mert most egy tampont kivenni is fáj egy kicsit:/

normális válaszokat légyszi:)


2014. jan. 20. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hmm... feszítő érzés volt, amikor érzed, hogy be akar valami hatolni, de alig megy be, mert érzed hogy szűk vagy.
2014. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és ez fáj? mármint aztán jó volt?
2014. jan. 20. 14:58
 3/12 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi vagyok, bár nincs egy bátor jelentkező sem a feladatra sajnos :)!


17/L

2014. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jelentkező volna de minden lány bátortalan és vissza lép!
2014. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Az én (akkori) barátom elég méretes volt ilyen téren, de mivel kellően ellazított az aktus előtt, nem igazán fájt. :) Hason voltam és felé pucsítottam, a lábaim kissebb "terpeszt" alkottak, így a behatolás is könnyebb volt. :)
2014. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
értem köszi:)
2014. jan. 20. 16:05
 7/12 anonim válasza:

fájt :DD feszítő érzés volt és többször is abba hagytuk olyan rossz volt

de nem akarlak megijeszteni

utána nem volt folytonos szexuális életem más lett a partnerem és az elején vele is fájt kicsit de egyre jobb lett végül már élveztem.... :)) persze ez függ a partnered tapasztaltságától is és hogy mennyire izgat fel

2014. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1 órás előjáték után kellemes volt.
2014. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
5. válaszolóó: áá :OO neem amúgy nem ijesztettél meg:) köszii 6.: neked is köszi:)
2014. jan. 20. 22:24
 10/12 anonim válasza:

Nekem pl nagyon fájt.. abba is hagytuk, aztán megpróbáltuk mégegyszer, össze szorítottam a fogam és ki bírtam:) dehát..a könnyeim folytak, úgy fájt (pedig óvatos volt!)..

Azóta rendszeres nemi életet élek.. (napi szinten) és kb a 10. alkalomkor volt már az,hogy egyáltalán nem fájt a behatolásnál sem.

2014. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!