Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hol találhatnék "kisebb...

Hol találhatnék "kisebb kaliberű" csajt szüzesség elvesztéséhez?

Figyelt kérdés
Csak azért mert nem akarok egy gyönyörű előtt beégni...
2009. dec. 3. 16:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
F@sz vagy.Ne csajt keress hanem qrvát az előtt nem tudsz beégni.
2009. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
egy discoba elég változatos a felhozatal szépséget és kort tekintve... nem széptől a szépig... kicsitől a nagyig (korban is:S)
2009. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Szánalmas vagy, és lefogadom,hogy nem vagy több 15-nél...s*ggfej..
2009. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, fizetni nem fogok senkinek a szexért

2. válaszoló: hogy ez eddig még nem jutott az eszembe :D mondjuk nem szeretem a discot, de ezért megéri ellátogatni oda

2009. dec. 3. 16:33
 5/23 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2009. dec. 3. 16:33
 6/23 A kérdező kommentje:
és miért vagyok szánalmas?
2009. dec. 3. 16:33
 7/23 anonim válasza:
94%
ha nem is szánalmas de nyomorék mindenképp! ;-)
2009. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szánalmas. Én is így voltam.

Csak én addig jutottam sajnos hogy fizettem is érte.

De azt nem szabad. Uralkodj annyira az ösztöneiden hogy csak ha tényleg senki nem jön akkor fizess érte csak.

2009. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Anno még én is úgy gondolkoztam, azaz én a csók miatt, hogy először egy nekem nem annyira tetsző fiúval történjen, mert akkor nem annyira kínos.

Aztán találkoztam egy fiúval (akivel azóta is együtt vagyok), és mikor arra került a sor nem foglalkoztam vele. Azaz persze figyeltem, igyekeztem jól csinálni, de a barátom nem vette észre, hogy vele volt az első csókom.


Azaz, ha találsz egy lányt,akibe beleszeretsz és így viszont, akkor nem hiszem, hogy akár őt, akár téged frusztrálni fog a dolog.( és nem tudhatod, hogy milyen külsejű lányt fogsz találni)

2009. dec. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez gázabb annál, hogy szűz vagy, de komolyan :D Mert utána jobbnak érzed magad, vagy mi?! Nem értem az ilyen embereket, esküszöm... És 17 vagy még könyörgöm...-.-"


17/L

2009. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!