Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek melyik az ideális...

Szerintetek melyik az ideális kor a szüzesség elvesztéséhez?

Figyelt kérdés

+ irjátok meg létszi,hogy mikor vesztettétek el(hány éves korban) valamint megbántátok-e??

Köszi :-)


2011. febr. 1. 19:43
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
50%

nem tudom mi az ideális, de szerintem nem 13 évesen kellene elkezdeni.. Bár nincs korhoz kötve. Amikor az illető úgy érzi.

Én 18 éves koromig várni akartam. Na, 18. születésnapom előtt két hónappal megtörtént, és nem bánom =)

2011. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

18 voltam, természetesen önként vállaltam olyan fiúval, akit akkor nagyon szerettem, tehát nem bánhattam meg. Teljesen tudatosan, felelősségteljesen történt.

Nincs korhoz kötve a szüzesség elvesztésének ideális időpontja. Ha te úgy érzed, hogy megtaláltad a megfelelő embert és mind testileg, érzelmileg készen állsz rá, akkor van ott az ideje. Ez az idő mindenkinél máskor jön el..valakinek 15, valakinek 20.

2011. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Én is ugy gondolom,hogy az ideális 18 év.

Mert a mostani fiatalok ugyan némelyik 14 évesen is kinéz 25-nek de lelkileg még olyan kicsik,hogy csak na.

Szerintem a 18ik évben ugye már mindenki nagykorunak erzi magát, viszont még nem az de ilyenkor azért eldöntheti, hogy mit tesz magával,föleg ha egy rendes parkapcsolata van.Én tiszta szivböl felnézek rátok ezmiatt a dolog miatt,hogy birtatok 18ig várni!! :-)

2011. febr. 1. 19:50
 4/26 Norb66 ***** válasza:
0%
Ha elég érett rá (legalábbis valamilyen szinten) akkor felőlem 12 éves kor is megfelelő. Sokan sokkal okosabbak 12 évesen, mint a 14 évesek. Ha nem ribanc, hanem egy okos lány akkor mehet a 12 is.
2011. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
te jó ég..12 évesen melyik gyerek érett? Még egy 14 éves is kislány...
2011. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Turbocharger ***** válasza:
17 vagz 18 éves kor az a tuti, akkor már éretebb a csaj, persze ez mindenkinél más. :)
2011. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
18
2011. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Most azonnal.
2011. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

én 15 évesen vesztettem el, és nem bántam meg.

és szerintem kicsit érettebbek vagyok/voltam a koromhoz képest, ezért nem érzem, hogy hú de nagy baj lett volna

2011. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%

18 év nőgyógyászatilag. Akkora már kifejlődik mindened rendesen.


Én 20 éves voltam. Nem bánom

2011. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!