Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Napokon belül 23 éves leszek...

Napokon belül 23 éves leszek és még szűz vagyok. El kéne mennem prostituálthoz vagy a nőket ez nem zavarja?

Figyelt kérdés
Lányok, mennyire zavarna vagy érdekelne, ha megismerkednétek valakivel, aki 23 éves és még szűz? Jobb lenne, ha elmennék egy fizetős lányhoz elsőre és utána tartsam titokban inkább? Így legalább nem kéne azt mondanom, hogy még nem voltam senkivel! Sokszor úgy érzem, hogy a nők előtt ez már ciki, mert tapasztalt partnert szeretnétek.

2014. jan. 22. 15:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
69%

Miért, így köteleznek arra, hogy elmondd, volt-e már valakid?


Nem kell elmondani feltétlenül. A helyedben nem mennék prostihoz. De nem vagyok a helyedben, a döntés a tiéd.

2014. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, sőt, cuki lenne, és élvezném, h én tanítalak! Az jobban zavarna ha tudnám h esetleg összeszedtél ott vmi betegséget..
2014. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Ha megismerkedem valakivel és az eddigi kapcsolataimról kérdez, akkor valamit mondanom kell...
2014. jan. 22. 15:52
 4/41 anonim ***** válasza:
ha az fogja zavarni, hogy még szűz vagy akkor az az ő baja, szerintem egyáltalán nem baj!
2014. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%

Én csak 20 vagyok, de engem is elfogott ez a "pánik érzés", hogy mi lesz ha kiderül.

Aztán végiggondoltam, és arra jutottam, hogy ha én lány lennék, nem örülnék, ha a leendő párom valami idegennel feküdt össze pénzért, és Isten tudja, hogy az óvszer mennyire védte meg akármitől is.


De úgy is gondolkozhatsz, hogy ha egy lány igazán szeret téged, azért, amilyen vagy, és odajuttok, hogy kiderül, hogy szűz vagy, akkor nem fog elhagyni, mert szeret.

Ha egy lány még is ilyen dolog miatt hagy el, akkor nem is szeretett igazán.

2014. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
73%

Mert ha zavarja a nőket, akkor mit csinálsz? Már nem tudsz visszamenni 18 évesen, hogy akkor gyorsan szexelj vagy ötöt, és akkor 23 évesen már tapasztaltabbnak vagy mondható.

Az meg, hogy egyszer szexelsz egy prostival sem ad neked akkora tapasztalatot, amennyi egy tapasztaltabb pasira vágyó nőnek kellene.

Teljesen mindegy, a nők mit preferálnak, ez van, és akinek ez nem tetszik, azt nem is érdemes sajnálni, és el kell engedni.

Mi értelme egyet szexelni egy prostival, csak azért, hogy elmondhasd, voltál már nővel? Ebben én komolyan nem látom a logikát. főleg, ha utána meg azt mondod, hogy titokban tartod. Akkor meg nem tök mindegy, ha nem költesz az első szexre pénzt?

Értelmes ember, legyen az nő vagy férfi úgysem firtatja a párja korábbi szexuális életét, de legalábbis elfogadja, ha az nem akar beszélni róla.

2014. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Ha téged zavar hogy az vagy, akkor menj el, én is gondolkozok amúgy rajta


Viszont ugyanúgy ki kell találnod valami, hacsak nem azt akarod mondani: "dehogy vagyok szűz, múltkor voltam egy prostival"

2014. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
74%

"De úgy is gondolkozhatsz, hogy ha egy lány igazán szeret téged, azért, amilyen vagy, és odajuttok, hogy kiderül, hogy szűz vagy, akkor nem fog elhagyni, mert szeret."


Ezzel az elmélettel az a baj, hogy százból egy lány van, manapság aki képes igazán szeretni.

2014. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
#8: Ez nekem is feltűnt már
2014. jan. 22. 16:10
 10/41 Noydra ***** válasza:

Tényleg kevesebb van sajnos, mint ostoba, de ha kifogsz egy normális csajt, akkor nem fog neki számítani.

Prostizásba meg egy pozitívumot sem találok...

2014. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!