Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves srác vagyok. Szűz....

25 éves srác vagyok. Szűz. Őszinte válaszokat szeretnék kapni, hogy elmenjek-e egy prostituálthoz, hogy elvegye a szüzességem. Meg fogom bánni? Félek a nőktől. Megkeseredett vagyok, amiért a szerelem kimaradt az életemből.

Figyelt kérdés
Mostanra attól kezdek félni, hogy egyedül maradok, és szar életem lesz.
2012. jan. 9. 22:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
82%
ne menj qrvához...nem voltam még, szóval nem tudom, hogy meg fogod e bánni, de ne egy qrva vegye el. ne félj a nőktől, s rád talál a szerelem is
2012. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
24%

Menj el mindenképp de ne útszélihez.

Ha megtörtént az aktus, utána sokkal nagyobb lesz az önbizalmad, a csajok puncija pedig az önbizalomdús pasiktól locsog.

2012. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
72%
Még ha egyedül is maradsz, miért lenne szar életed?
2012. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
68%

Helló!


Én 21 évesen elmentem és nem bántam meg, igaz azóta sem lett barátnőm, továbbra is egy szexmániás, de társaságban csendes, gátlásos fiú maradtam.


De legalább jól választottam és nagyon jó volt a lánnyal. :D


Kellen még pár órát vennem, de pénzem nincsens sajnos. De ami késik nem múlik...


Javaslom telón beszélj mindenképp a lányokkal és legalább 4-5-öt aki tetszik hívj felé s beszélgetés közben figyeld, hogy beszél veled, amelyik kedveskedik és huncutkodik azt válaszd inkább.


Nekem bejött. :D



22/F

2012. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
61%

"Mostanra attól kezdek félni, hogy egyedül maradok"


És mit vársz, egy prosti elveszi a szüzességed és utána boldogan éltek, míg meg nem haltok?


Szerintem ne tedd, semmiképpen se egy olyan nővel kezdd, aki csak a pénzért teszi, amit tesz, mert nagyon lehangoló lesz. Az első szexnek (is) érzelemmel telinek kell lennie, mert csak akkor tudod igazán átérezni.


Ne kuplerájba menj, hanem tedd fel magad társkereső oldalra vagy menj társaságba, szórakozóhelyre, ahol megismerkedhetsz olyan nővel, akivel szerethetitek egymást.


30/N

2012. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
23%
Siralmas vagy.Keress egy nem tul szep csajt kezdetnek aki elfogad egy ideig olyannak amilyen vagy,aztan lassan belejossz vagy nem..
2012. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
60%
balu sztem huzzál el Lajcsihoz vágj be 3 portói rumot aztán pattanj be a vaskacsára eregy húzd meg Rebecca Cunninghamot
2012. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
28%

22:41:

Váááá portóóóóóóóó. Legjobb!

Már csak ezért is ment a zöld! :PP

2012. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
66%

Menj el!

24N

2012. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 A kérdező kommentje:
Légyszíves értelmes válaszokat írjatok. Aki normális választ írt, annak köszönöm, nagyon kedves tőletek.
2012. jan. 9. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!