Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt jelen 18 éves,...

Vannak itt jelen 18 éves, szűz lányok? Igaz a legenda, hogy léteznek? Miért vannak kihalóban? Most az a menő, hogy elvesszék minél gyorsabban? Hol találni ilyet?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 00:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok és szűz :"DDDD
2014. jan. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
#1: Gyorsan tegyél ellene, mert ez így nem lesz jó.
2014. jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20+ is vannak :) Ez nem gáz, akkor szexelj, ha szerelmes vagy és érzed is, nem divatból. :)
2014. jan. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Rohan a világ, rohanunk vele mi is sajnos. Egyébként én 19 voltam, és nem azért, mert a kutya se nézett rám :D néztek, csak kevés emberre néztem vissza :) soha nem éreztem hátránynak, vagy tehernek a szüzességet, de manapság tényleg annak érzik az emberek. Engem soha nem érdekelt, hogy ki mit gondol, szerintem ez mindenkinek az egyéni döntése, és egyéni érettsége. Csak manapság már az az elterjedt, hogy aki 18 évesen szűz, az vagy ronda, vagy egy gyökér, ezért gyorsan el kell veszíteni. Fu, hát hatalmas dolog pedig... -.- Azért remélem, vannak még normális lányok :)
2014. jan. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát igen most nem vagyok menőőőőő, nem tudom ezen, hogy teszem túl magam .....:"D

1-es voltam

2014. jan. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Mekkora baromság a világ! Mindenki rohan minden után! Először a mobiltelefon, aztán a notebook, utána a szüzesség elvesztése. aztán mindenki azt hiszi, hogy ez a legnagyobb probléma! De nem áll meg a folyamat: autó, ház, nyaraló, vitorlás, külföldi ház, külföldi élet, stb.


Miért kell ezek után rohanni? Miért nem lehet úgy élni, hogy nem nézem állandóan a másikat, hogy neki mije van?

A gyerekeimet is alig tudom leszoktatni ezekről a baromságokról.


44/F

2014. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyet. Plusz anno (5 éve) az én 19 éves volt barátnőm is az volt.
2014. jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Apuci69, tejesen igazad van! Az élet pont attól szép, ha minden pillanatát megéljük és élvezzük. Ha nem hisszük el, hogy a boldogságot a média által elfogadottnak és fontosnak, netán természetesnek vélt minták követése adja. Ha merünk szeretni, néha elesni, meglátni a szépet és nem félni attól, hogy nem vagyunk tökéletesek. Ha nem a trendet követjük, hanem az érzéseinket.


23/L

2014. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

most az h 18 évesen nem szűz a csaj de pl előtte egyszer vagy kétszer szeretkezett fiúval mittomén 16 évesen (akkor már nem szűz), már dobnád?

nem akkora kincs az, persze 14 évesen még valóban korai...itt inkább azzal van a baj hogy a végleteket nézi mindenki amikor "százan" átmentek már a csajon

2014. jan. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok és szűz
2014. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!