Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért megy oly sok fiú prostih...

Miért megy oly sok fiú prostihoz, szüzesség elvételre?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 21:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%

gondolom mert társadalmunk elnézi a nőknek

ha hisztisek

ha bénák

ha hülyék

ha stb stb


a férfiakba meg bele súlykolják hogy mindenbe profinak és tökéletesnek kell lenni különben lúzerek


nem is csodálkozom ilyeneken

2014. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

Azért,mert azok a lányok,akiknél szeretett volna kapcsolatot kialakítani a csaj azt mondta mindegyiknek,hogy:"legyünk barátok!"

Nem csodálkozom,ha megunja a férfiember a hülye libák(tisztelet a kivételnek) elutasításait.

2014. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én meguntam az állandó kikosarazást a nőktől, azt hogy max baràtként tekintettek rám, hiába voltam velük kedves, szórakoztató, romantikus.

Bár nem volt olyan fontos, hogy elveszítsem a szüzességem.

23f

2014. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért mert nincs esélye rendes lánnyal elveszítenie.. Nem tudom ebbe mi a bonyolult, nem mindenkire hajtanak a csajok, sok srácot aki nem néz ki jól egyből kiröhögnek meg elhajtanak, ezért erre szorulnak rá..
2014. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
0%
Szerintem csak azért, mert menőnek érzik magukat. Így mondhatják azt egy lánynak, hogy ő már szűz és egy nagyon bombázó, nála idősebb csajjal veszítette el a szüzességét stb. Egyébként meg ilyenkor a szüleik mit gondolnak? Jó tudjuk az anya le van döbbenve. Az apuka meg büszke a fiára blablabla. De ez azért már mégis gáz. Tehát, hogy mindenki azt mondja, hogy "meg is értem, hogy elment prostihoz" NEM! Ez inkább szánalmas. Mi van akkor ha közben pont azért ment prostihoz, hogy annak a lánynak mondhassa ezt (amit fentebb leírtam) , mert bejön neki a csaj. Mind ezt a srácok egóból, hírnévből és menőségből csinálják. Pont azért "swag" , "yolo" gyereknek érzi magát! Jujj én be fognám a pofám, ha csak ezért megyek prostihoz! Szánalmas!-.-
2014. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert dugni akarnak és nem évekig udvarolgatni a hisztis pitsáknak.
2014. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%
Hülyeség, hogy menőzésből járnak prostizni, szerintem ez max a prostizó fiatalok 10%-ra igaz..
2014. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A 11,12,13-as válasszal értek egyet nagyvonalakban.

26 évesen már jó lenne szexelni de egy hasonló tapasztalatlan lánnyal szeretném elveszíteni.

Nem vagyok undi.Ha ismertek ilyet hszobról szóljatok.

2014. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

szerintem nincs a külsőmmel baj ,mondjuk nem is próbálkoztam sokat csak interneten de ott nem ment élőbe se menne

maradoka prostiknál

2014. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Szandi75 ***** válasza:
100%
Gyakran találkozom szűz fiukkal általában csak kiakarják próbálni milyen a szex,szerintem a szüzesség kérdés nem annyira zavarja őket inkább a kíváncsiság miatt jönnek.
2014. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!