Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meg fog nekem bocsátani...

Meg fog nekem bocsátani amiért hazudtam a szüzességemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, a párom 31, kicsit több mint egy éve vagyunk együtt. Amikor összejöttünk akkor én még szűz voltam és voltam olyan kis hülye, hogy ezt letagadtam előtte. Amikor először szeretkeztünk akkor Ő nem tudta, hogy én szűz vagyok. Tudom, nagy ostobaság volt hazudnom, de Ő volt az első akibe fülig szerelmes voltam és attól féltem ez majd elriasztja tőlem. Bár tapasztalt volt, mégsem vette észre a dolgot mert fizikai jelei nem voltak, nem fájt, nem véreztem egyáltalán, nagyon jó volt. Persze az feltűnt neki hogy félénk, visszafogott voltam, de azt "kimagyaráztam" azzal hogy sok tapasztalatom nincs és izgulós vagyok.

Azóta is együtt vagyunk és imádom őt, de nagyon nyomasztott ez a hazugság, úgyhogy tegnap este végülis kiböktem az igazságot, így kb. egy évvel később. Szeretkezés után voltunk és Ő viccből megkérdezte hogy ugye vele a legjobb a szex életemben, én meg azt válaszoltam hogy nincs összehasonlítási alapom mert Ő volt az egyetlen. Beletelt kb fél percbe mire leesett neki mit is mondtam. Köpni nyelni nem tudott kb, aztán nagyon kiakadt, azt mondta nem érti miért nem bíztam benne annyira hogy ezt elmondjam és neki fontos lett volna tudni. Teljesen igaza van, tudom, már nagyon megbántam hogy ilyen kis hülye voltam akkor, ha visszamehetnék az időben habozás nélkül elmondanám.

Ez tegnap este volt, azóta nem beszéltünk, tudom hogy haragszik rám. Meg fog nekem ezért bocsátani? Nagyon nem szeretném elveszíteni a saját hülyeségem miatt.:'( Vagy inkább el sem kellett volna mondanom utólag ezt?


2014. jan. 28. 10:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem is merjük őt. Tényleg nagy hülyeség volt a részedről, de szerintem én meg tudnék bocsátani, csak magyarázd el neki alaposan, hogy miért tettél így annak idején.
2014. jan. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy lenne, megérteném, hogy nehéz elmondani, nemhogy emiatt sértődősdit játsszak, áhh, puhapöts a párod. 23/F
2014. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
De, jó hogy elmondtad neki szerintem. Ha tényleg szeret, akkor meg fog bocsátani.
2014. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Rémlik valami olyasmi, hogy egy kapcsolatban az őszinteség a legfontosabb?

Most nem arról van szó, hogy szüzesség vagy sem, hanem arról, hogy hazudtál.

"Vagy inkább el sem kellett volna mondanom utólag ezt?" Inkább hazudnod nem kellett volna.

2014. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Próbáltam elmagyarázni, hogy nem azért nem mondtam el mert benne nem bíztam, hanem mert magamban nem bíztam, hogy úgy is elég jó vagyok neki, tapasztalatlanul, szüzen.

Egyáltalán nem puhap*cs, azt mondta tegnap, hogy azért mérges mert az egy férfinak is nagy felelősség és különleges alkalom ha elveszi egy nő szüzességét és hogy komoly fájdalmat is okozhatott volna akaratán kívül.:(

Attól félek, hogy megrendült bennem a bizalma és nem tudom helyre tudom-e állítani.:(

2014. jan. 28. 10:15
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Engem is kiakasztana, de nem azért, mert nem mondtad el, hanem mert nem kezdenék szűz nővel.
2014. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy nem kellett volna hazudnom és hogy az őszinteség a legfontosabb, köszi szépen.

Pont ezért is bántott annyira ez a kezdeti hazugság, mert amúgy mindent őszintén megbeszélünk, nincsenek titkok, hazugságok, csak ez az egy állt közöttünk.

2014. jan. 28. 10:17
 8/26 anonim ***** válasza:

Hát szerintem jobb későn mint soha, de engem is bántott volna. Azt mutatja, hogy nem bíztál benne ennyire. Talán majd megemészti. Nem értem amúgy a női logikát. Talán egy férfi nem örül neki, ha egy lány elsőnek neki adja magát? Néhányan mint ha azt hinnék, hogy a szüzesség egy betegség... Vicc.


22/F

2014. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Oké bocs, a #6 típus önző és nincs türelme a másikhoz, ezért akar tapasztalt nőt, hiszen bizonyára csak a saját érdekét nézi. :) Lehet megkövezni, de így látom.
2014. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Sajnos vannak férfiak, mint a 6-os válaszadó, akik csak azért nem kezdenek egy nővel mert szűz, és én nem akartam így járni. Így is túl idősnek éreztem magam már magam ahhoz hogy szűz legyek, nagyon fájt volna ha ezért visszautasítanak. Most már tudom, hogy nem utasított volna vissza a párom emiatt, de már késő.
2014. jan. 28. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!