Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 26 éves szűz fiúnak...

Egy 26 éves szűz fiúnak érdemes elgondolkodnia egy prostituált szolgáltatásainak igénybevételén?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 12:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
45%
Legalabb is valamit kellene mar tenni a "cel" erdekeben :)
2014. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:
arra a lányra vártam aki külsőre és belsőre is bejön, de az ilyenek sorra kosaraztak ki mert nem vagyok vonzó meg karrierben sem jó úgyhogy így alakult, akkor marad a prosti?
2014. jan. 31. 12:46
 3/68 anonim válasza:
58%
persze, sokat javít az ember önbizalmán h nem szűz főleg ilyen korban már...könnyebb csajozni felszedni egy normális csajszit ;)
2014. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:
félek h aidses, gombás, tripperes leszek tőle az a baj...
2014. jan. 31. 12:48
 5/68 anonim ***** válasza:
vegul is nincs gond a prostiban sem, vannak kozottuk egesz normalisak is
2014. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim válasza:
Szerintem nincs semmi értelme,attól hogy bedugod valakibe a farkad nem leszel több(pláne egy prostiba).Én is sokáig vártam egy minden szempontból megfelelő csajra,nem voltam türelmetlen,és végül sikerült is.
2014. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:
de már egyre öregszem pár év múlva már kedvem sem lesz az egészhez mert elszúrtam a fiatalságom
2014. jan. 31. 12:50
 8/68 anonim ***** válasza:
65%

"félek h aidses, gombás, tripperes leszek tőle az a baj..."


ne az utszeli lucskos lanyokra gondolj prosti alatt :)


keress valami csucsszuper, tamogato baratot kereso egyetemista lanyt ... vannak tucatjaval

2014. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
65%
Inkább azon érdemes elgondolkodni, hogy hogy szoktál ismerkedni, eléggé kedves vagy-e, stb... attól, h vkibe párszor bedugod, még nem leszel sikeresebb, meg tapasztaltabb sem. Főleg, ha tudod, hogy nem is jó neki, csak megjátsza. Na meg első alkalommal sanszos, h csak 1-2 percig fog tartan.. most érted..
2014. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:

20 évesen én nem prostizom, majd max az első fizumból elmegyek, de inkább tovább keresem a csajom.

azon is gondolkoztam hogy beszívok picikét és úgy csajozok, mert igazából az első kezdeményezés nem megy... a többi igen

2014. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!