Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vok, bnőmmel (16)...

17 éves vok, bnőmmel (16) szűzek vunk, anyuja 18 éves koráig nemengedi h elveszítse, ha gyanuja támad akkor elviszi nőgyógyászhoz. Nem hagyom el, nem csalom meg emiatt, türelmesen várok, mindennél jobban szeretem. Téll ciki h 17 évesen még szűz vok?

Figyelt kérdés
Senki se nézi ki belőlünk h még szűzek vunk.Nekem az a legfontosabb h átöleljen,megcsókoljon,hozzámbújjon csak már szeretnék ilyen téren is örömet szerezni neki.Nagyon türelmes vagyok és ki fogom bírni 18 éves koráig,csak kíváncsi vagyok h akkor én most ciki vagyok emiatt?
2009. dec. 6. 14:30
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
91%
nem ciki!!!!!inkább mesebeli ......tök rendi pali vagy ........... EZ A SZERELEM!!!!!!!!!
2009. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
98%
szerintem ez nem gáz. Inkább tiszteletreméltó.
2009. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Én 15évesen jöttem össze a pasimmal, több mint másfél évet várt rám, egyszer sem eröltette a szexet, pedig tudtam h már nagyon akarja:D De én még nem éreztem magam felkészülve rá, ugyh megkértem h várjon amigy ugy érzem itt az ideje, és ö várt is!! 17évesen voltunk elöször együtt, mindketten az elsök voltunk egymásnak, már 3éve együtt vagyunk!
2009. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

Tök mind1, hogy elviszi-e az anyja nődokihoz, az nem tudja megállapítani, hogy szűz-e.. (szűzhártya kiszakadhat maszti miatt, sportolásnál, stbstb)

Az ilyen szülők meg egyszerűen szánalmasak...

2009. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
29%
16 évesen már baromira itt az ideje, hogy keféljetek! 14 éves kórtól teljesen törvényes, tehát az anyja nem tud mit csinálni. Szerintem fektesd le és okozz örömet neki, ha ő is akarja. Ne érdekeljen a gyökér anyja. Bár kérdéses, hogy milyen jó lesz az ágyban a barátnőd, ha ilyen a családi légkör.
2009. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó te aztán jó nagy tapló vagy.

Amúgy tényleg tök rendes vagy hogy türelmesen vársz rá, ez nagyon szép dolog tőled.

Egyébként nem attól függ hogy valaki jó-e az ágyban hogy milyenek a szülei. Ha szeretni fogja a akkor jó lesz! :)

2009. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
29%
15:33 Te meg naív és nem vagy tisztában a saját szexualitásoddal sem. Valószínűleg te sem vagy jó, ha ilyen gondolataid vannak. A lényeg, hogy ne a szülőtől tegyék függővé a dugást.
2009. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Attól is függ, hogy milyenek a szülei. Egy ilyen baromsággal a hülye anyuka egy életre elronthatja a lánya szexuális életét.

Mindenesetre te rendes vagy, hogy vársz. És nem ciki, hogy szűz vagy.

2009. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%
Bár nekem lett volna egy ilyen barátom! A lényeg, hogy együtt vagytok, innentől már semmi sem ciki.
2009. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%

1. Nem ciki,h 17 évesen szűz vagy,sőt,teljesen normális,nem kell kapkodni,lényeg,h szerelemből tegyed.


2. Az anya nem dönthet a lánya helyett,hiába is kapálózik ennyire,szóval ha a barátnőd is szeretné,akkor ne ez az idióta szülői ráhatás legyen a döntő.(főleg ha kellő ideje együtt vagytok és szeretitek egymást)


3. A nőgyógyászhoz való rángatás,csak kétségbeesett fenyegetőzés,ugyanis az orvos csak a szűzhártya állapotát tudja megállapítani,amiből nem következik egyértelműen a tényleges szüzesség.Ezenkívül az orvos nem köteles elmondani a szülőnek a tapasztalatát...


Összességében azt kell mondjam,h nagyon szép dolog tőled,h hajlandó vagy kivárni ezt a sok időt,de ha elérkezettnek érzitek a dolgot,akkor fölöslegesen ne kínozzátok egymást az önmegtartóztatással,ez csak a kettőtök ügye,amibe se jogilag se sehogy nem szólhat bele a kedves mama.Gondolom úgyis a barátnőd döntése,h mennyire enged a terrornak.Ha komolyan veszi a tilalmat,akkoris tudtok pettingelni addig.

Kitartást vagy bátorságot kívánok! (én személyszerint a bátorságra buzdítanálak titeket)


üdv.:/Szmötyi/

2009. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!