Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vok, bnőmmel (16)...

17 éves vok, bnőmmel (16) szűzek vunk, anyuja 18 éves koráig nemengedi h elveszítse, ha gyanuja támad akkor elviszi nőgyógyászhoz. Nem hagyom el, nem csalom meg emiatt, türelmesen várok, mindennél jobban szeretem. Téll ciki h 17 évesen még szűz vok?

Figyelt kérdés
Senki se nézi ki belőlünk h még szűzek vunk.Nekem az a legfontosabb h átöleljen,megcsókoljon,hozzámbújjon csak már szeretnék ilyen téren is örömet szerezni neki.Nagyon türelmes vagyok és ki fogom bírni 18 éves koráig,csak kíváncsi vagyok h akkor én most ciki vagyok emiatt?
2009. dec. 6. 14:30
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
100%

Szerintem nagyon rendes tőled h így vársz rá, ezt én nagyon értékelném:) És egyálltalán nem ciki én 1. barátom 21 éves volt és szűz és egymással vesztettük el.

Am a csajszit sajnálom, hogy iylen anyja van aki ennyire nem bízik benne. El kéne beszélgetniük

2009. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nem fog látszódni, hogy elvesztette és akkor már úgyse tehet semmit, nőgyógyász meg csak annyit mondhat el, amennyit barátnőd megenged.

Amúgy vannak lányok, akikről még ha szüzek se lehet megmondani, hogy azok, mert annyira nincs szűzhártyájuk, sőt, sokaknak pettingkor teljesen széthasználódik.


Szóval mindent bele, anyuci sose fogja megtudni, mit csináltatok.

2009. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
100%

Orvost köti a titoktartás, ha a lány kéri az orvost, hogy ne mondja el, akkor nem mondja el. Ennyire egyszerű. És szerintem hajrá!


ui: még idén! a Karácsony a szeretet ünnepe ;)

2009. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
34%

Nem ciki szűznek lenned. Az én férjem 25 éves koráig az volt, tiszteltem érte, nem is foglalkoztam volna vele ha tinédzerként csak azért lefektetett volna valakit, hogy túllegyen rajta.

Az anyuka érthető módon félti a lányát. Nem tudja hogy kezelni a helyzetet, azért áll ilyen mereven hozzá.

A szexet a pároddal megronthatja, ha neki lelkiismeretfurdalása van amiatt, hogy tiltás alatt teszi. Orgazmusproblémái lehetnek majd. A szorongás, lelkiismeretfurdalás kiválóan le tudja építeni a kezdődő izgalmat. Aztán jön a kérdés: miért nem passzolunk össze? Pedig nem ott a baj.

Anyukának olyan gondolata is lehet, hogy nem akarja, hogy valaki (te) esetleg nem komoly szándékkal megfektesse a lányát. Ha kibírod a moratóriumot, talán tényleg komolyan szereted a lányt.

Kitartást! Gondold meg, hány évetek lesz még, amíg már nem áll fel a farkad.


Mi is sokáig kellett várjunk. Elsők voltunk egymásnak, már felnőtt fejjel. Azonban azóta több mint 10 éve akkor szexelhetünk, amikor akarunk, óvszer nélkül, mert nem kell tartanunk a nemi betegségektől. Nincs szünet amiatt, mert épp nincs rá partner. Nem kell dolgozni azon, hogy legyen. Nagyon jó, igazi szabadság teljesedik így ki a kapcsolatunkban. Nektek is ilyet kívánok. Ehhez sajna leginkább az önmegtartóztatáson keresztül vezet az út (Lehet 0-ra pontozni.)

2009. dec. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Nagyon szép és lovagias az elképzelésed.


De majd jól elhagyod pár hónap múlva, mikor már áll a zászló egész nap és éjjelente a gatyádba durrantasz.


Anyuka jól kicseszik mindkettőtökkel. Ha akarjátok akkor sexeljetek. Ha a lány akarná, de anyuka miatt nem megy bele akkor meg passzold le, úgyse lenne jó a sex a gátlásai miatt.

2009. dec. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül szükséges behatolás ahhoz, hogy örömet okozzatok egymásnak.Ha pedig megmarad a szűzhártya, még konzervatív anyuka se tudja ellenőrizni...
2009. dec. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
SZERELMES VAGY!
2009. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
9%
Szerintem fektesd le és szard le az annyát csak egy rohadt nagy k**va. Én tuti megszivatnám valahogy a helyedbe ;)
2009. dec. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

00:26 Akkor is lehet óvszer nélkül közösülni, ha elmentetek a pároddal nemibeteg ellenőrzésre! Ésakkor még tapasztalatod is lesz. Megtagadni magadtól a szexet szerintem elég gáz. Ez egy természetes dolog és ha megtagadod, akkor saját magadat tagadod meg.


Egyébként meg sok időt kibírok szex nélkül, ha egyedülálló vagyok. De ha barátnőm van, akkor minden egyes találkozás szex nélkül egyenesen bűn. 3 hétnél többet biztos, hogy nem bírnék. Otthagynám a csajt. Pont a szexszel akar megváratni? Akkor mi van, hogyha valami probléma is akad a kapcsolatunkban? Hogy bízzak meg benne így?

2009. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
pff..megáll az eszem néhány válaszon...nem tudom,h néhány kis 15éves fiúcska(v olyan színvonalon lévő) miért osztja itt a "bölcsességeit"..."majd szépen elhagyod ha a gatyádba durrantassz"...hát ez gyönyörű válasz.A kérdező leírta,h szereti a barátnőjét...én nem értem,h egyes embereknek mit jelent a szerelem,de ha nem tudja,inkább ne válaszolna.A szerelem jóval,de jóval több dolgot foglal magába,mint a szex-pl jól érzed magad a másikkal,ha együtt vagytok,megosztjátok a problémáitokat,vígasztaljátok egymást(esetleg később közös jövőt terveztek)bocs,kedves válaszoló,de a szex csak ezek után következik(nem azt mondom,h nem fontos,de ne haragudj,aki SZERETI a párját,az azért nem fogja otthagyni,mert a "gatyájába fog durrantani")nah de egyszóval nem ciki,és tényleg a te magánügyed a szüzességed,senkinek semmi joga véleményt alkotni erről és beleszólni a TE életedbe,és amúgy is rajtad múlik,h elmondod-e v sem...amúgy meg 17évesen nem ciki(meg később sem,mert tényleg magánügy),sztem ebben a korban még a fiúk nagyrésze az,max. kamuznak a témában(tudom,mert ismerek jónéhány ilyet).
2009. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!