Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves vok, bnőmmel (16)...

17 éves vok, bnőmmel (16) szűzek vunk, anyuja 18 éves koráig nemengedi h elveszítse, ha gyanuja támad akkor elviszi nőgyógyászhoz. Nem hagyom el, nem csalom meg emiatt, türelmesen várok, mindennél jobban szeretem. Téll ciki h 17 évesen még szűz vok?

Figyelt kérdés
Senki se nézi ki belőlünk h még szűzek vunk.Nekem az a legfontosabb h átöleljen,megcsókoljon,hozzámbújjon csak már szeretnék ilyen téren is örömet szerezni neki.Nagyon türelmes vagyok és ki fogom bírni 18 éves koráig,csak kíváncsi vagyok h akkor én most ciki vagyok emiatt?
2009. dec. 6. 14:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
63%

Ciki? Ez fantasztikus :)

Az anyja hát...érdekes egy nőszemély, szerintem nyugodtan feküdjetek le, ne az anyja döntse el, hanem a lány!

2009. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg kéne győzni az anyját. Am meg én is így vagyok bnőmmel, csak nincs korhatár konkrétan. Csak MÉG nem. Ennyi. És ne hagyd h valaki lenézzen emiatt :D
2009. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
20%

Uristen te beteg ember vagy :D

Varj meg 2 eve,sot vedd el felesegul vazeg :D

A fiatal kor nem errol szol hogy evekig tarto kapcsolatokat szerezzunk,elvezd a szabadsagod ameddig tudod..Ha esetleg kivarnad azt a 2 evet,egy szep napon rajossz hogy eleted legnagyobb hibajat kovetted el


18F

2009. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
bizony bizony azt nem tudja megállapítani h szűz-e mert sokminden miatt átszakadhat a szűzhártya.viszont ha mégis megteszitek akkor nagyon vigyázzatok hogy ne essen teherbe.(legjobb lenne ha a barátnőd gyógyszert szedne)és tényleg nagyon aranyos vagy hogy ennyire szereted:)
2009. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A kérdésedre válaszolva: nem ciki, de ne is érdekeljen, ha úgy érzed, hogy szereted és vársz rá. Csakis ez a fontos.


Egyébként pedig ha szeretnétek szerelmeskedjetek, és xarjátok le a hülye anyját. Egyrészt tényleg legális, másrészt nem kényszerítheti orvos elé, harmadrészt a nőgyógyászt köti a titoktartás és nem adhat az anyának felvilágosítást, negyedrészt pedig tényleg nem lehet megmondani, hogy most te vetted el a szüzességét, vagy mondjuk a sport vagy egy tampon pl.


Magyarán ha nem hagytok nagyon egyértelmű nyomokat, és nem buktok le, akkor nem nyomozhatja ki sehogy.

2009. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
57%
dugd meg az anyját is, mert valszeg az a baja h féltékeny és hiánya van xD
2009. dec. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, rendes vagy :), ez az anyuka a gáz...

Én édesanyám tök rendes velem, mert ő is volt fiatal, és bizony szerette a fiúkat és a fiúk is őt. :) Hozzáteszem nekem eddig csak eggyel volt dolgom és ez tökéletesen elég. :)

2009. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
69%
Ciki?Jajj...mégis ki előtt?MIért lenne ciki?Ezt a kérdést alapból nem értem...Amúgy egyáltalán nem az,hülye kérdés...Meg gondolom fontosabb a barátnőd,mint az,h ciki v sem...Persze biztos vannak olyan fiúk,akik szerint "ciki",de az ő IQ szintjük inkább mínuszba fordul és általában lefeküdnek fűvel fával,aztán 30évesen alkoholisták lesznek mert rájönnek,h senki nem szereti őket és ők sem szeretnek senkit...én nem vagyok fiú,csak egy elképzelés volt,de ha léteznek ilyenek,akkor én nem adnék a véleményükre :D,mellesleg a szüzességed a te magánügyed és senkinek semmi köze hozzá.
2009. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen voltam nővel először. Én a pettinget és azon belül is az orális szexet javaslom nektek. Amúgy szerintem gusztustalan és megalázó, amit a "kedves" anyuka csinál a lányával: elrángatni állandóan a nőgyógyászhoz azzal rágalmazva, hogy "Tosztál, te riherongy!"? Milyen alapon sajátítja ki egy másik ember magánéletét? Ez komoly emberjogi sérelem, és jelentős lelki nyomást, frusztrációt, akár traumát is okoz a barátnőd számára. Ez ilyen kőfejű hozzáállás az anyja részéről, "mert így a normális" kifogással. Szűklátókörű, önző, és a lány személyiségére káros hozzáállás. Szerintem mindenképp orvosolnotok kell ezt a problémát, függetlenül attól, hogy várjatok nyugodtan 18 éves koráig, ha úgy érzitek helyesnek.
2009. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a lány is akarja fektesd meg. A barátnőmmel is ez volt, de engem a szülei intése nem igazán hatott meg, megjegyzem anyuka nem vitte sehova. Amúgy meg a társaságtól függ hogy ciki vagy-e, ha nem látszik nagyon akkor biztos nem. Nekem is van szűz ismerősöm aki 17, mégse ciki.
2009. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!