Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal mind a ketten...

A barátommal mind a ketten szüzek vagyunk. Korai?

Figyelt kérdés
Ő 15 (fiú), én pedig 14 éves lány vagyok. Kölcsönösen vágyunk a másikra és már beszélgettünk róla hogy hogyan szeretnénk... Nagyon izgatottak vagyunk, ugyanis eddig csak 2 x pettingeltünk. 5 hónapja vagyunk együtt és szerintem nem, de a barátaim szerint korai. Szerintetek?
2014. febr. 4. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Még 2 évig pettingeljetek, azt majd utána.
2014. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit az.. a lényeg hogy szeressétek egymást és ne azért feküdjetek le egymással, mert ez a "divat" vagy már a Kis Mari sem szűz. Szóval ne mások hatására cselekedjetek..
2014. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sowilo ***** válasza:

Úgyis dugni fogtok előbb vagy utóbb, nem mindegy, hogy mi mit gondolunk? Nem ismer innen senki titeket, nem tudjuk, mennyire vagytok érettek, és ugye nyilván ti sem.


Ha azt mondom, korai, nem fekszetek le? Dehogynem. Akkormeg?

2014. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező..A barátaid érettebbek, mint te, hallgass rájuk.


(igen, korai)

2014. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen még legalább 2 évig,5 hónap az semmi szerintem már a a petting is túlzás egy 14 éves gyereknek
2014. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!