Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még mind ketten szüzek vagyunk...

Még mind ketten szüzek vagyunk a barátommal, hogy kezdjünk el pettingelni?

Figyelt kérdés

igazándiból nagyon kívánom meg ő is engem de még nem volt semmi. neki mindig feláll a farka de én még nem nyúltam hozzá. ő bele nyúl a gatyámba de csak a fenekemet taperálja. ezen már túl szeretnék lépni. szerintetek hogy kezdjük el (?)


ja és hozzáteszem h ő elégéé félénk velem eggyütt ilyen témában mert nem akar nekem rosszat

segítsetek lécci :)


2012. júl. 26. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Először csókolózzatok, meg dörgölődjetek egymáshoz. Utána szépen kerüljenek le a ruhák, és a fiú hatoljon beléd óvatosa. A többi már menni fog, ösztönből.
2012. júl. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne a szex az még odébb van. Kezdjük az egyes fokozatnál. :))

vagyis még orális se, hanem kézzel kielégítés. Amikor legközelebb matat a gatyádba finoman vezesd a kezed a puncidhoz és kezd el izgatni a kezével magad mutasd ki hogy mennyire jó, sóhajts meg ilyenek és utána szépen ő folytassa a következő fázis hogy meg is ujjaz téged.

Az ő részéről pedig ott kéne kezdeni hogy kivered neki. Hidd el semmi ördögösség nincs benne ráérzel majd menetközben. Szépen megmarkolod és elkezded húzni rajta a bőrt. Váltogatod a ritmust , figyeled a reakciót lehet ő is segít majd mutatja hogy jó neki. Meg látni is fogod! :)

Szépen feloldódtok aztán később jöhet a következő szint az orál. :)) ÉS majd a szex. Hány évesek vagytok amúgy?

2012. júl. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
2-eske milyen aprólékosan leírta,kész tanulmány..:D
2012. júl. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

18 évesek vagyunk :)

és köszönöm az eddigi válaszokat :))

2012. júl. 26. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:

1.ágyban feküdjetek

2.smaci simi

3.cicitartót ő nyissaki,te veddle

4. punci/farok simi bugyin/gatyán keresztűl

5. bugyidba/gyatyába nyúlás és a nemiszerves simje

6.ujjazás,fütyi fogás és fel-le mozgatása (verés)

valszeg előb fog elmenni mint te a kezed (legyen ott zsepi)spremás lessz és abba akarja hagyni úgyhogy néha hagyd abba a "verést" hogy ne menjen olyan gyorsan.

esetleg kezdhetnél fogamzásgátlózni,ha elkapa hév akkor ne legyen baj.

ui:ha pisilési inget érzel akkor qrva ügyes srácot fogtálki,és abba ne hagyjátok,olyat fogsz élvezni hogy a kirudod a ház oldalt.

2012. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!