Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez a mindenkinek megvan a...

Ez a mindenkinek megvan a párja, meg ne keseredj el-nem fogsz egyedül maradni szózat a lányok részéről a szűz 25 feletti fiúk irányába valós dolog, vagy csak vigasztalás?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 07:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
Bármelyik lehet. Senki nem tudja neked megjósolni, hogy megtalálod-e a párod vagy nem. Mindenesetre az, hogy 25 éves szűz fiú valaki, nem zárja ki a lehetőséget.
2014. febr. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
Csak is tőled függ! Ha rossz a hozzáállásod akkor nehéz dolgod lesz. Semmiről nem vagy elkésve!
2014. febr. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
A "mindenkinek megvan a párja" az igaz. A baj ott van, hogy nem biztos hogy találkoznak. A "ne keseredj el nem fogsz egyedül maradni" az meg csak egy halvány reménysugár a viharban.
2014. febr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 menta34 ***** válasza:
64%
Olyan jó lenne, ha ti páran, akik ugyan azokat a kérdéseket teszitek fel nap, mint nap legalább odaírnátok egy becenevet, pl. "SzűzJancsika25" vagy "MelegPeti28" vagy "CsakprovokálokKata" vagy "TudomaválasztésazatutidehagyomhogyírjatokaztánkioktatokmindenkitEmese21" stb...
2014. febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
Menta 34 ment a zöld: Még ha téged nem is érdekel:P Ne aggódj, találni fogsz valakit. Csak ne görcsölj ennyire, meg ne akard ennyire. Közhelyek ezek, de kivételesen igaz közhelyek. egy kivételével az összes hozzád hasonló barátom talált most ősszel barátnőt!
2014. febr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:

Csak rajtad mulik. Azért nincs párod mert rossza hozzáállásod. Nincs olyan ronda ember aki ne találna párt.

Ha ö talált párt,

[link]

ráadásul igen szép lányt akivel már babát terveznek akkor nem hiszem te ne találnál, tehát a külsö nem kifogás. Általában szocializációs problémák okozzák azt ha valaki ennyi idösen még szűz és soha nem volt párja pedig szeretne.

2014. febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:

Csak próbálják megtartani benned a reményt,hogy van esély rá.Csak egy idő után már azt sem fogod elhinni,ha valóban hosszabb távon nem fog történni semmi ezzel kapcsolatosan.

Tudom,mert már én is kezdem egyre jobban megunni ezt az egészet,7 éve keresgélek nulla eredménnyel sajnos.

Hiába magyarázzák itt egyesek,hogy jajj nem szabad ráparázni meg stb. Szerintem,ha te hasonló helyzetben lennél ugyanúgy ráparáznál a dolgokra,és nem tudnál szabadulni a gondolattól.

Én tudom mi a valódi baj,csak megoldást nem tudom rá hiszen akkor már nem itt lennék. :)

22/F

2014. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 menta34 ***** válasza:

#7 "Én tudom mi a valódi baj,csak megoldást nem tudom rá hiszen akkor már nem itt lennék. :)"


Ez tök jó. Viszont gondolhatsz arra is, hogy nem csak egy szempont amitől vonzó valaki, ha egyik szempontból nem tudsz jobb lenni lehet, hogy nem azon kell görcsölni hanem más szempontból még jobbnak lenni és attól lesz majd az összkép nyerő:)


Szempont alatt értem a külső és belső értékeket, a pénzt, a hatalmat, stb.

2014. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:

8-as.

Igen lehetséges,hogy úgy jobb lenne.És ezért meg is teszek mindent úgy érzem,bár idáig is így voltam vele.Most hadd ne soroljam fel,miket tudok és milyen belső tulajdonságok vannak,mert azt hinnétek dicsekedés,pedig egyáltalán nem.

Csak tisztában vagyok vele,hogy a mai korombeliek többségének fogalma sincsen jó pár dologról,amit viszont én tudok és fejlesztem is benne magam folyamatosan.

Amúgy mindenki azt mondta nekem idáig,aki megismert valóban, hogyha lesz barátnőm akkor imádni fog,mert nagyon figyelmes vagyok és a legapróbb részletet is észreveszem. :)

Csak ott az a ha feltételes mód,nekem csak ezzel van problémám.De ahogy telnek az évek,egyre nehezebb.

2014. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
9-es mi az az ok ami ennyire hátráltatja? Biztos ez ekkora ok? avgy csak te gátolod ezzel mert nem hsized el hogy igy is kellhetsz valakinek (gyaskori este sok iylennel találkoztam már)
2014. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!