Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Platoi szerelem nos ferfival...

Platoi szerelem nos ferfival a reszemrol!?!?

Figyelt kérdés
Elszor csak szexnek indult(bar mindig is tetszett a ferfi) de a folyamatos erzelmes szenvedelyes olykor vad szexek sokasaga miatt ugy erzem beleszerettem. Eloszor nem akartam elmondani neki aztan megis megtettem. Azt mondta nem lehet tobb es nevetett egy jot...Azt mondta sohasem lehetunk ugy egyutt, pedig o is erez irantam tobbet.. Kerdezte tolem, hogy miert akarom tul bonyolitani a dolgokat amikor olyan jol erezzzuk egymas igy is. Hat ez eleg kellemetlen volt de 'sajnos' ugyanott folytatjuk ugyanugy. Egyre jobban szeretem, mindenegyes szeretkezes utan elmelyul ez az erzes bennem. Mit kellene tennem? Lelepnem ? Arra keptelen lennek, beleorulnek... Miert akar meg is mindig engem? 19/L
2014. febr. 8. 22:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Jajj a tema rossz..szexualitasba akartam irni csak telefonrol felre nyomtam.
2014. febr. 8. 22:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert egy buta liba van, akit kénye kedve szerint használhat, igen használhat. Szexre kellesz neki, egy szexuális segédeszköznek, élvezeti tárgynak tekint. Ennyi, semmi több.
2014. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy*
2014. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erőt kellene venned magadon . Én már csak tudom,hogy nem egyszerű , sok kinevetést ,megalázást tűrtem el valkitől ,mert nekem ő kellett ,de már nagyon nagyon besokalltam és akkor szerencsére jött valaki aki miatt ki tudtam ebből szabadulni .
2014. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hmm...

A felesege mellett megis miert kellek en? Raadasul a feleseg gyonyoruuuu is! Csak van oka es nem csak at hogy fiatal vagyok.

2014. febr. 8. 22:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig az bőven elég. Lehet, hogy szűkebb vagy, vagy veled úgy bánhat, ahogy a feleségével nem, te megteszel olyat, amit az asszony nem és sorolhatnám még az okokat. Hidd el, te nem vagy neki senki, csak egy szextárgy, akivel kénye-kedve szerint bánhat.
2014. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
dugásra biztos. többre nem valószínű
2014. febr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam szerető asszony mellett, kb 1 évig tartott a dolog, de túl közel kerültünk egymáshoz, nagyon rossz volt, hogy nem lehet mindig velem. Viszont a családjától eszem ágában sem volt elválasztani.

Minden kapcsolatban van valahol egy töréspont. Majd nálatok is el fog jönni az a nap, mikor túl sok lesz a fájdalom, és a szex nem lesz elég viszonzásul. Utána már könnyebb lesz elszakadni tőle. Inkább a rettenetes vég, mint a vég nélküli rettenet, nem?

2014. febr. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Oké, hogy jó a szex, de tudtok beszélgetni, vannak értékei, stb....

Vagy a minőségi szex elvette az eszed, gondold át!!!

2014. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!