Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miben más olyannal elveszíteni...

Miben más olyannal elveszíteni a szüzességemet akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
19 éves szűz lány vagyok, még barátom sem volt. El akarom veszíteni a szüzességemet. Már nagyon vágyom a szexre, de nem szeretnék addig várni amíg lesz barátom vagy szerelmes leszek. Most van valaki akivel elveszíthetném de az csak alkalmi lenne. Tetszik nekem, de ő csak szexet akar. Az érdekel, hogy így miben lenne más az első mint egy olyannal akibe szerelmes vagyok. Például az, hogy mennyire fog fájni, vagy hogy élvezni fogom e, függ ettől?

2014. febr. 10. 10:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Ez csak lelki téren más fizikálisan nem. Ha normális a partnered ugyan úgy lehet minimalizálni a fájdalmat. 24/F
2014. febr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Én nem csak szexet akarok és van tapasztalatom is szűz lánnyal.
2014. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%

Ez csak tőled függ!


Nem a szerelmen van a hangsúly! Az a lényeg, hogy akard, kívánd! És ne külső nyomásra, vagy elvárásra történjen!


Ha odafigyel rád, és tudja a dolgát (szex terén hiába profi, ha nem tudja, hogy nyúljon egy szűz lányhoz), akkor ugyanúgy minimalizálni tudja a fájdalmat...


Sőt, akár élvezheted is! Bár hüvelyi orgazmust elsőre ne feltétlenül várj! :)

2014. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
48%
szerintem meg lelki téren sincs sok jelentősége én 15 voltam és tudtam h a pasi csak szexet akar végül kapcsolat lett belőle szeri tem ne várj a nagy őre szexelhetsz így is ha te nem vagy szerelmes akkor nem fog rosszul esni
2014. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
87%
Nagyon ritka az a ferfiu aki ha nem szerelmes es nem kapcsolatra vagyik akkor figyelne rad. :/
2014. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nálam ez alap! Még hanem szűz az illető nő akkor is!
2014. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nagyon is akarom, azzal nincs baj :) Nagyon tetszik, eddig egyszer találkoztunk, az csak ilyen ismerkedős randi volt de én már ott lefeküdtem volna vele, csak nem voltunk olyan helyzetben. Tapasztalt és többször is volt szűz lánnyal. Azt mondta hogy nagyon oda fog figyelni rám.
2014. febr. 10. 11:38
 8/28 anonim válasza:
74%

Ha nincs is akadály részedről, meg vágysz rá vele, akkor feküdjetek le.

Maximum annyi lesz, hogy jobban fogsz hozzá kötődni és rosszul eshet, ha ő nem akar több menetet veled, vagy még párszor lefekszik veled és utána otthagy.


Egyébként az, hogy figyel majd rád, akkor tudod meg amikor lefekszetek, de azért érdekelne, hogy így is történt-e vagy csak mondta... :)

2014. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Én tehetek majd valamit hogy minél kevésbé fájjon? Attól félek hogy nagyon ideges leszek és nem tudok majd ellazulni, mert hiába akarom azért félek is tőle egy kicsit.
2014. febr. 10. 16:05
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem kell félned mert annál rosszabb ha feszült vagy! Az én barátnőm is teljesen el tudott lazulni mert bízott bennem! És ha oda figyel rád akkor nem lesz gond.
2014. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!