Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért csinálnak akkora patáliá...

Miért csinálnak akkora patáliát a szüzességből?

Figyelt kérdés

Nem értem a mai világot. Sok 15-16 éves "lányka" siránkozik hogy jaj ő még szűz, sőt valamelyikük már 12-13 évesen elkezd komoly szexuális életet élni.

Hova rohannak ezek? Én 18 évesen vesztettem el és semmi bajom sem történt...


2010. jan. 26. 21:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Épp ez az most gondolkoztam rajt hogy a végén már 10 évesen mindenki azon sír hogy szűz -,-'
2010. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
Te csinálsz patáliát most ebből a kédésből! És kit érdekel, hogy mikor vesztetted el?? Hmm??
2010. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
számomra azért fontos mert én azzal szeretném elveszteni akit szeretek és megérdemli,és a szeretet kölcsönös nem csak ilyen futó kalandokba,tini koromban sem volt pont emiatt túl sok barátnőm,keresem a nagy őt akivel lángoló szerelem közepette szeretkezünk.21f
2010. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Én meg 14 évesen, korán vesztettem el, és semmi bajom nem történt.
2010. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Én is 14 voltam, és semmi bajom nem történt
2010. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Alig 3 hete vesztettem el,15 vagyok,és? Nem azért tettem ezt,mert követem a többi nyomorékot,hanem mert SZERETEM a barátnőmet..És úgy gondoltam,hogy MEGÉRDEMLI hogy neki adjam a szüzességem.. És ugyanez fordítva.. És NEM bántuk meg! Képzeld,nekünk sem történt semmi bajunk..
2010. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

ma már ez a "menő", agyba-főbe d*gatni magunkat...

ha valaki nagyon szerelmes 15 évesen attől még nem kell feltétlenül ágyba bújni az illetővel.. ha szeretik egymást akkor tudnak várni..

2010. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
szerintem épp az a lényeg az egészben hogy csak egyszer történik meg,és ez fontos ,akit legjobban szeretsz és tudsz rá várni,itt nem az a kérdés amúgyse,hogy lett-e bajom vagy nem??
2010. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
52%
nem igazán ismerek ilyen embereket, pedig 14 vagyok. lehet az is, h csak én vagyok vak.
2010. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
Tudtunk volna várni,miért ne tudtunk volna? Én csak 2 év múlva terveztem volna elveszíteni,de ki tudja,hogy akkor még együtt lettünk volna-e? És..én nagyon félek attól,hogy egyszer elveszíthetem..És..Éppen ezért szeretnék minél több emléket,eseményt kapcsolni hozzá,mert úgy érzem,ennyire senkit nem fogok tudni szeretni,és fordítva..Nem kérem,hogy értsétek ezt meg..Csak hogy ne ítéljetek emiatt el..
2010. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!