Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretem, de nagyon szégyenlős...

Szeretem, de nagyon szégyenlős vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú.11 hónapja ismerem és fél éve járunk.Nagyon szeretem, és ő is engem.Ő már akarná hogy megtörténjen az első.de viszont figyelembe veszi azt is hogy én még félek tőle meg hogy fiatal vagyok hozzá..hiszen ő 21 én meg 14... sokszor megkérdezi h be e nyulhat a nadrágomba..én meg nemengedem mert nagyon szégyenlős vagyok..és mindig mikor azt akarja nemengedem a szégyenlőségem miatt.. pedig tudom h nem csinál semmi rosszat és ő is megmondta hogy neki mind1 hogy milyen vagyok mert szeret. egy kicsit én is szeretném..de nemtudom magam rászánni..mit tegyek??
2009. dec. 9. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
ha hozzádnyúlna azmár kiskorú megrontása lenne. temég nagyon fiatal vagy. ezt büntetik. ne is szánd rá magadat.
2009. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem ha nem lennék szégyenlős megengedném,és tiszteli a koromat!!
2009. dec. 9. 15:09
 3/12 anonim válasza:
100%
Olyannak engedd meg, akit nem csak kicsit szeretsz hanem valóban. Erre még fiatal vagy, miért akarod elsietni? Nem a kor miatt mondom, hanem mert sokkal szebb ez a dolog, ha szeretitek egymást úgy igazából!
2009. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
100%-ra tudom h szeretem..nagyon..és ő is!! akkor hogyan tovább?
2009. dec. 9. 15:18
 5/12 anonim válasza:
100%
14 évesen már nem számít megrontásnak. Ha tényleg szeret, akkor meg tudja várni míg rászánod magad, bármeddig is tartson az.
2009. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Figyelj Kislány! Ne azért engedd mert szereted, hanem mert te is akarod! Várj még, én azt javaslom! Ilyen fiatal korban még nem biztos, hogy "jól" éled meg a dolgokat és egy kudarcélmény nagyon sokat árthat neked a későbbiekben! Nem biztos, hogy testileg fel vagy már rá készülve és akkor nem lesz jó élmény...
2009. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

15.16-os szerintem félre olvastad, azért gondolom, mert először én is, szegénynek nem erőssége a helyesírás. Na nem ez a lényeg. Nem azt írta, hogy kicsit szereti a srácot, hanem kicsit ő is szeretné, ha történne valami.:)

A kedves kérdező pedig ne kapkodja el. Ebben a korban hatalmas ez a korkülönbség, egy 21 éves srácnak nem arra van szüksége mint egy 14 évesnek. Először csak benyúlni akar, aztán lekerül a ruha, végül megtörténik... Biztos szeret téged, de úgyis komolyabb dolgokra fog vágyni. Ha már most nem képes várni, akkor szerinted kibírja még évekig? Én kétlem. 23L

2009. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb akarni fogod te magad is. Addig érdemes várni, tovább már nem. :)
2009. dec. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
49%

"maradék effektus"

Ami annyit tesz, h a csávó 21 éves korára még 1 barátnőt se írhat a számlájára és nagy az esély rá h szűz is.

Ezért fogja magát és kihasználja azt, hogy az ilyen kiscsajok hagyják magukat vagy addig gondolkoznak rajta, amig igent nem mondanak arra a bizonyos dologra...


És persze arra is nagy az esély h pedofilok. Mert ugye a korkülönbség eléggé nagy... Ha csávód bekerülne börtönbe ott biztos megkapná a SZEX adagját...

2009. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen tök normális hogy nem állsz készen rá, hisz igazán vágyat csak olyan 16 éves kor körül kezd el érezni egy lány, azért ha valaki annál fiatalabb ott még nincs meg az a fajta hormonszint sem...Nem vágyik rá inkább csak buliból akarja kipróbálni, vagy szeretne elegetteni a barátja igényeinek...

HA így csináljátok meg fogod bnni még akkoris ha szereted, egy kedves kis hormon a szervezetedben erős bűntudatot vált majd ki és ezt a szerelem sem oldja...

2009. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!