Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretem, de nagyon szégyenlős...

Szeretem, de nagyon szégyenlős vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú.11 hónapja ismerem és fél éve járunk.Nagyon szeretem, és ő is engem.Ő már akarná hogy megtörténjen az első.de viszont figyelembe veszi azt is hogy én még félek tőle meg hogy fiatal vagyok hozzá..hiszen ő 21 én meg 14... sokszor megkérdezi h be e nyulhat a nadrágomba..én meg nemengedem mert nagyon szégyenlős vagyok..és mindig mikor azt akarja nemengedem a szégyenlőségem miatt.. pedig tudom h nem csinál semmi rosszat és ő is megmondta hogy neki mind1 hogy milyen vagyok mert szeret. egy kicsit én is szeretném..de nemtudom magam rászánni..mit tegyek??
2009. dec. 9. 15:01
1 2
 11/12 anonim válasza:
21 évesen lehetne annyi esze hogy nem egy kislánnyal kezd ki (bocs) de te meg gondolhattad volna hogy ő igényelni fogja a sexet!!!
2009. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

sz.tem ezt azt jelenti. h testileg még nem vagy érett rá.

én is igy vagyok vele. h szégyelős vagyok előtte. de mondjuk én megbeszéltem velr,hogyha igazán szert legalább várunk még vele 1 évet.

2009. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!