Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk! Ki mióta próbálkozi...

Szűz fiúk! Ki mióta próbálkozik a lányoknál, mennyi visszautasítást kaptatok már és hogy érzitek magatokat most?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Még sosem próbálkoztam,0,elvagyok már megszoktam.

Komolyan ez igaz! :/

2014. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én nagyon szerelmesnek érzem magam,ez életem első nagy szerelme,de még semmi nem alakult ki,szerintem nem sejti,hogy többet érzek iránta barátságnál....


amúgy meg kb próbálkoztam 3x kb életemben,abból egyszer lett is valami,de rájöttünk elég hamar,hogy nem illünk egymáshoz,egyszer el lettem verve a csaj titkos pasija által,egyszer pedig szimplán kosarat kaptam...


18/f

2014. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Hát én hétköznapi értelemben nem próbálkozok. Konkrét visszautasítást (talán emiatt) nem is kaptam, de úgy istenes, szívet széttépős átb.szások azért voltak rendesen.


Hogy érzem magam most? Tök jól. "nincs nő, nincs sírás"


A kutyám sokkal hűségesebb mint a nők 99%-a, mellé lesz egy motorom, aztán meg se állok amíg élek. Azok után, amiket átéltem, arra jutottam, hogy a nőket max. megdugni lehet, azt meg tökmindegy mikor.

2014. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Off. Hát én igaz, már nem vagyok szűz, de már egy jóideje én sem próbálkozom a lányoknál, pedig nem vagyok egy rosszarcú srác. :D Egyszerűen..öö..nem is tudom miért nem. Nem éri meg a kínlódás. Nem érdekelnek, egy dugás meg nem ér annyit, hogy a fél napomat rápocsékoljam.
2014. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tyű, én màr ovodás korom óta udvarolgattam a lányoknak. Inkább kitartóbban álltam hozzájuk, de még igy sem lett semmi. A vissza utasításokat mára már jól bírom, néla mosolygok is rajta (szegény csaj ok meg paráznak, hogy mit vigyorgok, hátha valami brutál , szervkereskedőknek akarom őket eladni bosszúbol)

Bár nem vagyok már szűz

2014. febr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

...mert meguntam várni a nagy szerelemre, és elmentem hivatásoshoz.

(bocs ez lemaradt, jóéjt)

2014. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2.ik elég csíra vagy... :o
2014. febr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyszer. De többször ilyet nem csinálok. :D Őt nagyon szerettem.

Rosszul érzem magam.

2014. febr. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

16-23 éves korom között próbálkoztam megszámlálhatatlan mennyiségűt, abból csak 1 kapcsolat lett, az is csak 3 hónapig tartott, 1-2 csók volt (az is sz@r volt) azt semmi több. Szamár szerepébe kerültem, mivel a ló nem volt kíváncsi az adott csajra... így kiléptem belőle.


23 évesen azt mondtam, hogy "Elég volt!"


Azóta nem néztem senkire csakis barátkozási célból és boldog és kiegyensúlyozott életet élek már lassan 2 éve.


25F

2014. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Eddig elég egyértelmű: a többség semmit sem csinál, csak a sültgalambot várja. Mondjuk én is ilyen vagyok .:D Bár voltak időszakaim, amikor sokat csajoztam és sikereket is értem el (csók, petting), csak a szexig nem jutottam el valamiért.
2014. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!