Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen élet vár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen élet vár arra a férfira aki nem próbálkozik a nőknél, illetve nem fog élni nemi életet?

Figyelt kérdés

Én lennék az az ember. Mivel úgy érzem, hogy nem tudok és nem is akarok sem a nőknek, sem másoknak megfelelni így akarom leélni az életemet. A szexualitástól olyan messze vagyok így 23 évesen mint innen Budapest, tehát a szex nélküli élet számomra nem okoz fennakadást. Az a tervem, hogy szerzek egy valamelyest jó fizető munkát, albérletbe költözöm aztán onnan majd talán nyelv tanulás és utána külföld.

Ti lebírnátok így élni az életet?


2014. jan. 26. 14:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Nem és nem is szeretném. Igaz volt már barátnőm, együtt is laktunk de utána úgy voltam vele, hogy bár ne lett volna.


Akarsz rajta változtatni egyáltalán, vagy beletörődtél ebbe a helyzetbe?

2014. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Tankolj fel zsepiből bőségesen.
2014. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

Szeretet, szerelem és szexualitás nélkül?

Nem. (:

2014. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Nem javaslom. Szar lesz úgy külföldre költözni, hogy még itt sem mersz közeledni az emberekhez.
2014. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Kb. fele-fele mert még él bennem a remény valamelyest, de amikor ráébredek sokszor, hogy tenni is kéne érte inkább befogom a pofám és próbálok meg lenni egyedül.
2014. jan. 26. 14:16
 7/36 A kérdező kommentje:
A külföld dolog nem biztos, csak tervezem de ahhoz nyelvtudás kéne, meg ugyebár sok pénz.
2014. jan. 26. 14:18
 8/36 Költőnő? ***** válasza:

nekem az a kérdésem h miért könnyebb menekülni előle, mint tenni érte?

tanulás: tenni kell érte

meló: tenni kell érte

jó meló: még többet kell tenni érte

külföld: tenni kell érte

2014. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

# 6:

Tehát akkor te úgy döntöttél, hogy jobb neked egyedül és inkább meg sem mozdulsz azért, hogy legyen valakid. De akkor minek írtad ki a kérdést? Egyébként az ember társas lény, úgyhogy garantálom hogy ahogy öregszel, egyre rosszabb és nehezebb lesz elviselni.

2014. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Hát én meg hiába próbálkozom a nőknél,akkor se jött össze semmi a világon.Szóval ha nem látsz esélyt arra,hogy összejöhet akkor próbáld meg azt amit elterveztél.

Bár lehet jobb lenne a te megoldásod,ezen most elgondolkoztam kérdező.Bár engem nagyon is érdekelne a szexuális élet is meg minden,de ha nem jön össze akkor bizony hiába.Lehet rám is ez a sors vár,bár egyáltalán nem ez lenne a cél. :/

22/F

2014. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!