Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves kortól ciki ha egy...

Hány éves kortól ciki ha egy csaj szűz? 25/L

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 20:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Hát még nem de már lassan ideje lenne már régen ilyenkor már gyereke volt az embernek :D
2009. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem tom, de 30 felett kezdj el gondolkodni, hogy hol a hiba? :)
2009. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
nem ciki egyáltalán ... ha házaaság elött nem adod oda.. szerintem ...
2009. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Ne a divattal törődj,nem mindenkinek létszükséglet a szex.Ha mefvárod,amíg férjhez mégy,akár 35 évesen is,akkor sem lesz ciki a szűzességed.Elkerülsz sok kellemetlenséget,ami a felelőtlen szexszel járhat.
2009. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
50%
semennyinél nem ciki.
2009. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
55%
hát 60 évesen azért már ciki, de a te korodban még nem, de ideje lenne már elveszteni nemgondolod, most már gyereked is lehetne, ha akarsz
2009. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
szerintem igen is ciki egy bizonyos kor utan, mindennek megvan az oka, annak hogy megtanulsz jarni, egyedul enni, szobatisztasag, elso csok, mindennek. szerintem ez a parkapcsolatokra es a szexre is vonatkozik. ugy gondolom, hogyha ez nem egy tudatos dontes vagy vallasi dolog akkor igenis gaz
2009. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki,csak a nőnek van egyfajta biológiai órája. Tehát ha gyereket akrsz, akkor olyan 30 az ideális kor,mert onnantól kezdve a nőnek a megtermékenyíthetőképessége elkezd hanyatlani,és a gyerek is nagyobb eséllyel lesz koraszülött,illetve többször kell vizsgálni terhesség alatt,hogy minden komplikáció nélkül zajoljon le. Ezeket tartsák szem előtt, akik azt hangoztatják, hogy a házasságig nem szégyen ha szűz az ember. Gondolkozzanak el arról, hogy lehet,hogy csak 35 évesen házasodnak, és akkor egyre később lesz gyerek. 25 évesen még nem baj,szerintem, de egy férfinek sem. Soha nem ciki! CSak mindig azt mérlegeld, hogy mikor szeretnél legkésőbb gyereket körübelül, és mennyit! nőgyógyász gyermeke
2009. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%

Szerintem nem ciki. Érdekes hogy itt mindjárt mindenki azzal támadta le a kérdezőt hogy minél előbb csinálja már és vállaljon gyereket is. Pedig 13 éves lányokat akik már nem szüzek nem szokás megszólni, hogy ők még gyerekek.

Ha valaki viszont 25 évesen még szűz az itt nagyobb megdöbbenést vált ki mint a sok tizenéves viselkedése. Furcsa.

2009. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
50+. (kivéve, ha apáca vagy)
2009. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!