Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha egy csaj 20 éves és...

Ciki ha egy csaj 20 éves és szűz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
nem is akar lefeküdni senkivel,azt mondja fél,meg hogy csak miután valaki feleségül veszi akkor és annak adja magát oda.ez normális?
2010. ápr. 22. 11:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
nem normális, sőt...
2010. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
55%

Ciki inkább az, ha még 20 évesen is attól retteg, hogy valaki cikinek tartja. ;)


Azt meg, hogy csak házasság után akar valakivel lefeküdni, inkább mondjuk "nem átlagos"-nak. Ha megtalálja az igazit, akkor nem vagyok benne biztos, hogy végül fog addig várni...

2010. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%

nem is egy 20 éves szűz csajt ismerek és őkis ilyenek nem mondanám őket rondának csak nem járnak társaságba én nem tom mitől félnek de félnek


mondjuk szerintem ez mind csak idő kérdése ha összeismerkednek egy férfival aki szereti is őket és megtörténik a behatolás le sem fognak szállni a f.szról ez a véleményem

2010. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
miért ne lenne normális?nekem személy szerint értékesnek és normálisnak is tűnik,ebben a mocskos romlott világban,az ilyenek az igazi nők,vagy tévedek?
2010. ápr. 22. 11:58
 5/29 anonim ***** válasza:

Nem hinném...

De én 21F vagyok és szűz és nekem már nagyon kényelmetlen. Nem cikinek érzem de nem jó.

2010. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
53%

én 19 vagyok és még szűz ^^ és egyáltalán nem érzem cikinek...még nem volt olyan, akinek odaadtam volna szívesen :P

Szóval szerintem egyáltalán nem ciki, bár én azért esküvőig nem akarok várni...:D Mert egy házasság alapja a jó szex. Nyilván nem csak az fontos, de az IS! De ettől függetlenül megértem azokat, akik várni akarnak a házasságig is..., ezt mindenki maga dönti el:)

2010. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok és nem érzem cikinek. Egyszerűen aki nekem kellett volna azt én nem érdekeltem, akik meg nálam próbálkoztak be azok meg nekem nem jöttek be. Ha találok valakit akivel kölcsönös a dolog, akkor miért ne. De nem fogok pusztán amiatt beleugrani akárki ágyába mert elmúltam X éves.Szerintem ez sokkal cikibb, totál önértékelési zavar...

Félni szerintem butaság, a házasságig várás romantikusan meg erényesen hangzik de nem látom sok értelmét. Egyébként ha neki így jó miért ne? Más vallásához meg nemi életéhez szvsz semmi köze senkinek az érintetteken kívül.

2010. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
fél a szextől,és attól,hogy szex után elhagyják...azt gondolja,ha férjhez megy,akkor már nem lesz belőle úgysem válás szex után! szánalom.naívitás.
2010. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

persze, hogy normális, régen csak így volt normális. Nem akarok kétszínűsködni, mert nem vagyok az, és soha nem is gondoltam arra hogy házasségig várni, de nagyon tudom tisztelni az ilyen lányokat!

21f

2010. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Beviz Elek ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem ciki. Igaz, hogy én teljesen más beállítottságú vagyok, és 15 évesen elvesztettem a szüzességem, de ezért nem nézem le azokat az embereket, akik másként gondolják. Mindenkinek megvan a maga vélménye, amit tiszteletben kell tartani.


Valamilyen szinten egyet értek az egyik hozzászólóval. Házasság előtt kell szex, mert a jó házassághoz a jó szex IS kell.

Nem tudom, hogy melyik férfi bírná ki, hogy sokáig ne szexeljetek (Biztos van, de elég kevesen).

A mai világban rengeteg válás van, nem hinném, hogy ezzel meg lehet bárki kezét kötni.


Ha már itt tartunk: Férfitársaim. Ki venne el egy olyan nőt feleségül, akinek nem járt a bugyijába?

(szerintem itt a probléma... nem hiszem, hogy sokan megtennék)



:(

20/f

2010. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!