Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 17 éves srác vagyok és...

Egy 17 éves srác vagyok és ebbe korba már el lehet veszteni? Csak kéne egy csaj ami sajnos nincs, hol találhatnék?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 16:13
 1/3 WheneverYouWant ***** válasza:
Hát itt nem az biztos...
2014. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
el lehet, de nem kell, szerintem nem gáz, vagy ciki, h még szűz az illető 17 évesen! Én olyannak tartogatnám magam, aki érdemes rá, és akivel szerelemből történne meg... legalább az első...
2014. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenek előtt, amit tudnod kell a szüzesség elvesztéséről, hogy nincs mit elvesztened. Közhiedelemmel ellentétben ez nem egy olyan örökölt tartozékod, ami abban a pillanatban, amikor szexelsz belecsúszik egy szakadékba és te integetsz neki: Viszlát szüzességem! Örülök, hogy ismertelek...


Ezen felül már 10-11 éves korodban tapasztalhattad, hogy ha meglátsz egy kívánatos testet, akkor merevedésed lesz. Ilyen szempontból már akkor is képes lettél volna a szexuális debütálásra.


Ami inkább fontos kérdés, hogy:

- = ] Mikor állok készen? [ = -


Nincs egy lista arra, mikor állsz készen!

Ezt onnan tudhatod, hogy belülről megérzed. Van néhány jele, hogy kész vagy pl: már kívánod, vagy izgatott vagy miatta / olyannal akarod csinálni, aki számodra a megfelelő.

Ezt saját magadért csinálod és nem azért, mert menő akarsz lenni. Ez nem a szerelmed bizonyítéka. Akkor állsz készen, amikor te veszed át az irányítást és már tudod, miként kell irányítani.

Készen állsz, ha tudod, miként védekezz nemi betegségek és terhesség ellen.

Készen állsz, amikor a partnereddel már megvolt a szexről való beszélgetésetek.


Soha ne feledd! Nem kell sietni. Ne félj, erre van elég időd és rengeteg alkalmad lesz még gyakorolni. Itt nincs határidő!

2014. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!