Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazuk van nem? Sajnos

2011. nov. 6. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=e5atwIGWc80&feature=related


szerintem itt lírikusabban elmondják az igazságot.

2011. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudod mi a baj? Hogy ez egy ördögi kör.

A fiúk ezt várják el a lányoktól,a lányok meg megcsinálják.

Ha nem csinálja,akkor a fiúk szóba se állnak vele.

Ez a tini korra jellemző.Aztán ahogy múlnak az évek,a fiúk rájönnek,hogy ezektől a megfelelni akaró lányoktól semmit nem akarnak,és elkezdenek rendes lányokat keresni.

És rájönnek,hogy nagyon kevés rendes lány van.És ezek a rendes lányok azok,akiket 8 évvel ezelőtt észre sem vettek,mert nem voltak hajlandóak bizonyos dolgokra.

Tehát az idő múlásával változik az értékrend.

2011. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 valaki a tömegből ***** válasza:
Van aki nem ilyen, csak azokat meg te nem nézed meg. Azokra a lányokra mondod te hogy hú ez meg hogy néz ki. Azért mert ő nem nyom magára 2 kiló sminket, meg nem jár olyan ruhákban amikben a teste 90%-a kilátszik. Meg nem bulikba jár hanem könyvtárakba. Hidd el nekem is elgem van már már ezekből a parti szajhákból, de én úgy vagyok vele hogy inkább nem is próbálkozom, én már megtaláltam engem az élet nem a párkapcsolatra szánt. Halgass inkább ilyent és gyere velem a seregbe: http://www.youtube.com/watch?v=u_VsvZmIWxY&feature=related
2011. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom h nem minden lány ilyen... nekemis kedves normális bnőm van akinek vannak erkölcsei de sajnos az utcán meg neten meg mindenhol ezeket a csjaokat látom... :S
2011. nov. 6. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudod miért ezeket látod?? Mert ezek keltik fel az érdeklődésedet. Tipikus férfitulajdonság.

Kipróbálni a világ összes nőjét,de a Tied ne ilyen legyen.

2011. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerencsére nem olyan és nemis lesz mert visszataszítónak tartja az oylan lányokat
2011. nov. 6. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!